Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika
ru lv en
Facebook Instagram
Estētiskā medicīna Estētiskā kosmetoloģija Tūlītēja sejas pacelšana ar PRX-T33 pīlingu

Tūlītēja sejas pacelšana ar PRX-T33 pīlingu

Tūlītēja sejas pacelšana ar PRX-T33 pīlingu

Tūlītēja ādas atjaunošana visbiežāk saistās ar skaistumkopšanas injekcijām. Taču ir metode, kā panākt labāku efektu bez sāpēm un rehabilitācijas – tas ir PRX-T33 pīlings sejas atjaunošanai un tūlītējai pacelšanai. Doties pasaulē atjaunots un skaists cilvēks var jau tajā pašā dienā. Visu izdari no rīta un mirdzi jau vakarā!

PRX-T33 terapija ir sejas ādas attīrīšanas procedūra, kuras laikā īpašs preparāts iekļūst dziļākajos dermas slāņos, stimulē un atjauno to. Procedūra intensīvi atjauno sejas ādu un veido kolagēna rāmi. Rezultātā tiek panākts tūlītējs pacelšanas rezultāts, tiek savilkta āda, izlīdzināts reljefs un samazinātas poras. Pēc pīlinga seja neapsarkst un āda nenolobās. Jūs jau uzreiz varat uzklāt dekoratīvo kosmētiku.

Pīlinga īpatnības

Pīlinga sastāvā ietilpst vairāki komponenti, ieskaitot trihloretiķskābi (TCA). Agrāk šī skābe tika saistīta ar nedēļu ilgu rehabilitācijas periodu, sejas krevelēm un pigmentāciju. Lai iegūtu liftinga efektu, bija jāveic sāpīgu procedūru kurss ar ilgstošu atveseļošanos.

Trihloretiķskābes un ūdeņraža peroksīda kombinācija ir kļuvusi par unikālu medicīnisku atklājumu: tagad jūs varat piešķirt savai ādai veselīgu krāsu, tvirtumu un jaunību bez traumām. Metodika ir ļāvusi neitralizēt TCA negatīvās īpašības un stiprināt tās stimulējošo iedarbību. Ūdeņraža peroksīds vienlaikus ir antiseptisks līdzeklis, kas palīdz attīrīt ādas virsējo slāni no piemaisījumiem, piepilda to ar skābekli un palielina jutību pret citiem preparātiem. Sastāvā ietilpst arī kojskābe, kas palīdz ādai mirdzēt un izlīdzināties. PRX-T33 sastāvdaļas darbojas šūnu līmenī, nodrošinot spēcīgu biorevitalizējošu efektu, vienlaikus neiznīcinot augšējo ādas slāni.

Cik ilgu laiku aizņem šī procedūra?

Pati procedūra ilgst tikai 15-20 minūtes. To var veikt jebkurā gadalaikā. Netiek veiktas nekādas injekcijas. Vispirms seja tiek notīrīta, pēc tam pa masāžas līnijām tiek ieberzēti daži pilieni preparāta, pēc tam to nomazgā. Maksimālais, ko pacients var sajust, ir neliels tirpums un dedzināšana, kas pēc procedūras nav redzams vizuāli. Pīlinga beigās tiek uzklāts īpašs barojošs krēms.

Ko ar šo procedūru var izārstēt?

PRX-T33 pīlingu var veikt, lai apkarotu ar vecumu saistītas izmaiņas, kā arī jaunībā, lai ārstētu ādu, kurai ir nosliece uz izsitumiem (pūtītēm, pinnēm), pigmentāciju, kā arī lai ārstētu seboreju likvidētu strijas un rētas. Jūs varat veiksmīgi ārstēt rozāciju un pūtītes. Parasti ar šo metodi var cīnīties pret šādām problēmām:

  • Laika un saules izraisīta ādas novecošanās
  • Atoniska un nokarājusies āda
  • Virspusējas un dziļas grumbas
  • “Smēķētāja āda”
  • Taukaina āda, palielinātas poras
  • Atrofiskas pūtīšu rētas
  • Hiperkeratoze
  • Hiperpigmentācija, strijas

Vai ir kādas kontrindikācijas?

Ir iespējama alerģija pret preparāta sastāvdaļām, dermatīti un herpes aktīvajā fāzē. Nedrīkst veikt pīlingu grūtniecēm un mātēm, kuras bērnu baro ar kūti. Procedūru nedrīkst veikt, ja uz sejas ir brūces un nobrāzumi.

Procedūru labāk veikt 4-6 reizes, ne biežāk kā reizi nedēļā. Kursu var atkārtot vienu vai divas reizes gadā. Procedūru kosmētiskajā kabinetā veic sertificēts dermatologs. Pīlings nav piemērots veikšanai mājās, jo tajā ir augstas koncentrācijas skābes, kuras jālieto zinoši.

Konsultējusi sertificēta dermatoloģe Jekaterina Vedeņina

Jekaterina Vedeņina
Evgenia Velenteychik
Natalija Moroz
to top