Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika
ru lv en
Facebook Instagram
Estētiskā medicīna Estētiskā kosmetoloģija

Estētiskā kosmetoloģija

Estētiskā kosmetoloģija

Āda – patiess visa tā spogulis, kas ar mums notiek: pārdzīvojumu, nespēka, sliktas ekoloģijas, nepareiza uztura, kaitīgo ieradumu ietekmes... Tā ir cilvēka veselības atspulgs. Pat vismazākā pūtīte vai plankumiņš var signalizēt par to, ka organismā ir „iemitinājusies” patoloģija. Ādas metamorfozes, pat visnenozīmīgākās, ir iemesls nemieram un medicīnas iestādes apmeklēšanai. Ādas problēmas – tās tāpat ir grumbas, sausa vai pārmērīgi taukaina āda, kuperoze, rozaceja, rētas un daudzas citas ādas saslimšanas. Lai kādas tās būtu, pagaidu vai pastāvīgas, jūs neiztiksiet bez dermatologa/dermatokosmetologa konsultācijas.

„Dīvaino” ādas stāvokļa izmaiņu iemesli ir pietiekami daudzveidīgi, arī nopietnu saslimšanu simptomi izpaužas ne jau uzreiz. Ārsts varēs atpazīt anomālas ādas izmaiņas faktiski „no pirmā acu uzmetiena”, jo galvenie dermatologa diagnostikas instrumenti ir viņa redze un unikālais SIAscop Mole Mate aparāts. Tas ir visprecīzākais ādas agrīnu saslimšanu diagnostikas aparāts, kas izstrādāts onkologu, dermatologu un kosmetologu vajadzībām. Tikai pāris problemātiskās ādas zonas nesāpīgas skenēšanas sekundes un... – no skenera saņemtie dati (SIAskani) tiek nodoti datoram un momentāni apstrādāti. Dermatologs saņem palielinātu vajadzīgās zonas dermatoskopisko attēlu un analizē tā piecu kārtu krāsu attēlus – melanīna, dermālā melanīna, hemoglobīna, kolagēna un citu atrašanos tajā. Ar programmatūru aprīkotā SIAscop izmantošana ļauj veikt augstvērtīgu vizuālu analīzi. SIAskani tiek saglabāti datora atmiņā, nepieciešamības gadījumā tie tiek izmantoti turpmākajās apskatēs (uzklāšanas metode). Ārstam ir iespēja aplūkot jaunveidojumus dinamikā. Diagnostikas precizitāte, izmantojot SIAscop skeneru – vairāk kā 90%.

Vairākums ādas problēmu tiek diagnosticēts pēc ārējām izpausmēm, tāpēc dermatologa konsultācija mūsu klīnikā vienmēr ir klātienes. Pirmkārt, ir nepieciešama vispārēja ādas seguma apskate, kas ļauj noteikt diagnozi. Apskates procesā tiek ņemts vērā pacienta ādas vispārējais stāvoklis, ādas patoloģiskie procesi, to raksturs. Laboratoriskie izmeklējumi (dažādi ādas testi, bioķīmiskās analīzes, mikroskopiskā, rentgenoloģiskā un histoloģiskā izmeklēšana) tiek veikti nepieciešamības gadījumā. Ādas biopsija sniedz iespēju noteikt precīzu diagnozi.Diagnostika ir tikai jūsu izveseļošanās un atbrīvošanās no problēmām sākums. Ceļš pie skaistas un veselas ādas – tās ir ne tikai zinoša ārsta pūles, bet arī jūsu uzticēšanās un visu ieteikumu bezierunu ievērošana.

Mūsu ārstnieciskās diagnostikas programmas ļauj tikt galā, praktiski, ar visām ādas problēmām, tai skaitā arī ar infekciozi alerģiskas izcelsmes problēmām. Vispārēju shēmu terapijā jau apriori nevar būt – katra programma ir individuāla. Mēs atzīstam un praktizējam kompleksu apskati, ārstēšanu un metodikas, – tieši tāda stratēģija sniedz efektīvu un stabilu rezultātu. Ādas saslimšanu un estētisko defektu ārstēšanā mēs izmantojam jaunākās paaudzes preparātus, tehnoloģijas un aparātmetodikas, kā arī klasiskās dermatoloģijas līdzekļus. Lai uzlabotu ādas stāvokli, tiek izstrādātas īpašas profilaktiskās programmas. Dermatoloģija ir cieši saistīta ar veneroloģiju, alergoloģiju, endokrinoloģiju, ginekoloģiju, androloģiju, neiropatoloģiju, oftalmoloģiju un citiem medicīnas virzieniem. Ja ādas izmaiņas ir saistītas ar iekšējo orgānu saslimšanām, dermatologs nosūtīs jūs pie profila speciālista. Jaunveidojumi uz ādas – dermatologa–onkologa prerogatīva. Ja jūs nevēlaties samierināties ar grumbām un sliktu sejas krāsu, jums palīdzēs dermatokosmetologs/kosmetologs. Viņa konsultācija un terapija – tā ir jūsu ādas atjaunināšana un struktūras uzlabošana.

Mūsu klīnikā tiek veikta vispusīga diagnostika un efektīva vairāku ādas problēmu ārstēšana

Hroniskas ādas iekaisuma saslimšanas: piņņu izsitumi (akne, komedoni), psoriāze, fotodermatozes, atopiskais dermatīts (neirodermīts), ekzēma, rozaceja (sārtās pinnes), sarkanā plakanā un sārtā ēde, vaskulīti, piodermija, seborejas dermatīts, ihtioze, eritrodermijas, dažādas pūšļu dermatozes.

Difūzo saistaudu saslimšanu ādas formas: sklerodermija, sistēmiskā sarkanā vilkēde, dermatomiozīts, polimiozīts.

Alerģiskās ādas saslimšanas: atopiskais dermatīts, alerģiskā nātrene, difūzais neirodermīts, kontaktdermatīts un citas.

Infekciju ekzēmas: eksudatīvā un mezglainā ekzēma, impetigo, izsutumi, dermatoloģiskās izmaiņas dažādu saslimšanu gadījumos.

Pigmentācijas traucējumi: hipermelanozes (vasaras raibumi, hloazmas), hipomelanozes (vitiligo).

Ādas infekciju saslimšanas: herpes, papilomas vīrusa infekcija, folikulīts, furunkuloze un citas.

Dermatoloģiskas sejas ādas problēmas: dermato–kosmetoloģiskie ādas tipi, „kosmētiskās intolerances” sindroms, alerģiskie un irritantie dermatīti, kurus izraisa kosmētikas izmantošana.

Ādas mikožu un jaunveidojumu diagnostika un ārstēšana: nēvusi, kondilomas, angiomas, lipomas, papilomas, dzimumzīmes, kārpas un citas.

Ādas, nagu un matu sēnīšu slimību diagnostika un ārstēšana.

Lai kas arī nemainītos mūsu dzīvē, vēlmi nenovecot mēs sākam izjust jau pēc 25 gadiem. Nemainīgajam bioloģiskam vītumam seko problēmas, kuras dažādos periodos piedzīvo mūsu āda. Tā var slikti paciest karstumu un aukstumu, piesārņojumu un stresu, ir sakairināta pēc pīlinga un lāzera terapijas. Tā var būt kaprīza un jūtīga - pārklāties ar pūtītēm un sarkaniem pleķīšiem, nepieņemt attīrītājus un krēmus. Pat ēšanas režīms var ietekmēt tās stāvokli. Bet lai kādas nebūtu ādas izmaiņas, tā mīl, kad par to rūpējas. Ļoti svarīgi ir atrast līdzekļus, kas varēs pilnībā apmierināt tās prasības un atrisināt problēmas. Dermatoloģisko preparātu klīniskā līnija, kas mums ir pieejama šodien, palīdzēs katram pacientam iegūt veselu un skaistu ādu. Šo uzdevumu mēs šodien risinām konceptuāli jaunā veidā.

Mēs vienmēr esam veltījuši īpašu uzmanību savām izstrādātajām kosmetoloģiskajām programmām, kuras nozīmējam pacientiem sejas un ķermeņa ādas klasiskas kopšanas vajadzībām, kā arī pirms un pēc jebkādām ādu traumējošām manipulācijām (estētiskās operācijas, lāzer-atjauninošā terapija, ķīmiskie pīlingi). Šo programmu jēga ir ādas stāvokļa strauja uzlabošana. Piedāvātās programmas ir balstītas uz viskvalitatīvākajām un efektīvākajām kosmētiskajām līnijām. Bet ar to mums vienmēr licies par maz. Mēs liekam uzsvaru uz dermatoloģisko kopšanu, ko klīniskos apstākļos veic ārsti.

Šodien mēs varam piedāvāt pacientiem farmakoloģiska tipa ārīgas lietošanas ampulu preparātus un specifiskas vienreizējas izmantošanas maskas, kas tiek plaši izmantotas dermatoloģijā - transdermālos anatomiskos plāksterus. Tā ir jaunā masku paaudze, kas piedāvā blīvu ādas oklūziju. Tās ir piesūcinātas ar aktīvajām vielām, kas iekļūst ne tikai ādas virsējā slānī (epidermā), bet arī daudz dziļāk - dermā.

Mūsu klīniskās līnijas medicīniskā koncepcija ļauj izmantot aparāta metodes - šajā gadījumā jonofrēzi. Līnijas universālums slēpjas tajā, ka preparātus var izmantot dažādu ādas saslimšanu ārstēšanā, kā arī būtiski uzlabot ādas stāvokli, izmantojot to kā papildu līdzekli jebkurā klasiskās kosmetoloģiskās kopšanas programmā. Klīniskā kopšanas/ārstēšanas līnija sniedz pacientiem jaunas iespējas, palīdz sagatavot ādu invazīvām manipulācijām un adaptēties pēc tām. Klīniskās līnijas filozofijas pamats - mūsdienās populārā sinerģiskās iedarbības koncepcija attiecībā uz ādas atveseļošanu.

Tā nav kosmētika, tie ir ārstnieciski dermatoloģiski preparāti, ar kuru palīdzību var veikt efektīvu klīnisko kopšanu, kas virzīta uz ādas atjaunošanu. Tie ir adaptēti dažādiem ādas tipiem un izmaiņām. Galvenās ampulu un transdermālo plāksteru-masku sastāvdaļas ir sinerģiskas. Preparātu sastāvi ir ideāli sabalansēti atbilstoši to pamatkomponentu saturam, kas nepieciešami ādas profilaksei un dažādu dermatoloģisku problēmu ārstēšanai. Katras kopšanas programmas efektivitāte balstās uz dabisko izejvielu avotu atjaunojošā potenciāla izmantošanu.

Klīniskā līnija ir Francijas un Itālijas farmaceitisko zinātniski pētniecisko laboratoriju speciālistu darba auglis, kas specializējas dermatoloģisko preparātu ražošanā. Tie ir izgājuši klīniskos testus. Līnija ir radīta speciāli pēc mūsu klīnikas pasūtījuma un tiks pielietota tikai pie mums. Tai nav analogu.

Izstrādājot formulas un procedūru protokolus tika ņemta vērā daudzgadējā statistika, kuru veic mūsu klīnika: pacientu vecuma cenzs un, atbilstoši, viņu ādas stāvoklis, ādas seguma struktūras rādītāji pacientiem, kas vēlas veikt vienu vai otru invazīvo manipulāciju, ādas tipi un to izmaiņas, etniskie raksturojumi, Eiropas ziemeļu daļas iedzīvotāju ādas prasības, rehabilitācijas procesa norise un problemātika, izmantojamās kosmetoloģiskās programmas un līdzekļi, metodes un pat plastisko operāciju veikšanas raksturs mūsu klīnikā.

Kopšanas/ārstēšanas programmas uz klīniskās līnijas preparātu bāzes sniedz iespēju uzlabot ādas trofiku (barošanu), sakārtot mikrocirkulāciju un nepieciešamo vielu un skābekļa piegādi ādas šūnām, maksimāli dziļi piesātināt to ar aktīvajām vielām, t.i., atjaunot dermas novājinātās rezervju uzkrāšanas spējas un izveidot pilnvērtīgu tās struktūrelementu depo, pastiprināt personīgā kolagēna un elastāna sintēzi, paaugstināt ādas mitrumu un turgoru (stingrību), kā arī spēju pretoties brīvajiem radikāļiem utt.

Procedūras ir komfortablas - preparāti tiek ievadīti ādā lokāli, tie ir atraumatiski, aparāta tehnoloģija nodrošina maksimālu to akceptēšanu un piekļuvi. Procedūras var ieteikt, kā regulāras tiem pacientiem, kuriem nepieciešama daudz dermatoloģiskāka kopšana atšķirībā no kosmetoloģiskās, kā arī pirms un pēc visām ādu traumējošām procedūrām (estētiskās operācijas, lāzer-atjauninošā terapija, ķīmiskie pīlingi). Klīniskās līnijas iespējas sniedz papildu garantijas lieliska ādu atveseļojoša rezultāta iegūšanai.

Kam būtu jāaizdomājas par tādu procedūru kursu?
Ādas stāvoklis ir galvenais rādītājs gan motivācijai, gan norādēm. Katram gadījumam ir savs risinājums. Nosacīti var iedalīt trīs virzienus: profilaktiskā kopšana, problemātiskas ādas sagatavošana invazīvām manipulācijām (iespējamo sarežģījumu novēršana) un rehabilitācija (bojāto audu trofikas un ādas barjeras funkciju atjaunošana, sadzīšanas procesa paātrināšana).

Par problemātisku sauc ādu, kas vairāku iemeslu dēļ pārcietusi izmaiņas - veca mazelastīga, plāna jūtīga, ar pazeminātu audu reģenerāciju, ar izsitumiem, sausa, ļoti sausa, pastoza, ar noslieci uz tūskām vai hiperpigmentāciju, ar paaugstinātu asinsvadu trauslumu, bojāta, taukaina, ar infekciju zonām utt. Programmu būtība - maksimāla ādas rezerves spēju pastiprināšana un uzlabošana. Dermatologs/ kosmetologs, nepieciešamības gadījumā, plastiskais ķirurgs, noteiks individuālu shēmu, izejot no ādas stāvokļa, kā arī tās potenciālās/reālās reakcijas uz invazīvo procedūru vai operāciju. Visas problēmas tiks risinātas kompleksi.

Procedūra
Ilgums: 30-40 minūtes. 2-posmu procedūras algoritms: ampulu preparāta ārēja uzklāšana uz ādas un dziļas piekļuves nodrošināšana ar jonofrēzes palīdzību. Nākamais solis ir anatomiskā transdermālā plākstera uzlikšana, kas piesūcināts ar aktīvajām vielām un iekļūst dziļi dermā. Dziļā piekļuve notiek pateicoties sastāvdaļām, kam piemīt augsta osmotiskā aktivitāte. Tās ir mazmolekulāras, šķīst ūdenī, plus to sekmē papildu jonizācija. Ar joniem bagātinātais preparāts, caur sviedru un tauku dziedzeriem iekļūst pietiekami dziļi un iedarbojas ļoti efektīvi. Ieteicamais kurss: 10 procedūras.

Efektivitāte
Procedūras tiek veiktas, izmantojot jonofrēzi. Atšķirībā no zemādas injekcijām (mezoterapija, biorevitalizācija, kontūru un apjoma plastika), netiek izjaukta ādas integritāte. Galvaniskā zemsprieguma strāva, ko pārraida elektrodi, tonizē, stiprina asinsvadus, uzlabo asinsriti audos un vielmaiņu šūnās, kas labvēlīgi ietekmē ādas krāsu un tonusu. Jonofrēzes laikā šiem rādītājiem piebiedrojas dermatoloģiskā preparāta aktīvo sastāvdaļu specifiskais efekts, kas atstāj stipri labvēlīgāku ietekmi - palielinās tā efektivitāte.

Procesā iesaistās arī audu joni un šūnu membrānas, kas sekmē visa veida apmaiņas procesu stimulāciju. Var paaugstināt ādas hidratāciju no iekšpuses un uzlabot tās ūdens uzņemšanas spēju, paātrināt toksīnu izvadi no šūnām, atstāt limfodrenējošu efektu, novērst pigmentāciju, paplašinātus kapilārus un piņņu izsitumus, izlīdzināt sīkās un dziļās grumbas, uzlabot sausas ādas barošanos, padarīt to gludāku un elastīgāku un tā tālāk. Katrā konkrētā gadījumā procedūra atšķiras tikai ar ārstnieciski dermatoloģisko preparātu izvēli. Programmas nosaka individuāli.

Ādas stāvokļa uzlabošanas programmas:
 • Nosliece uz hiperpigmentāciju, dispigmentozi, vecuma dishromija
  Procedūras veicina progresīvu ādas balināšanu, samazina melanīna sintēzi un pigmentācijas aktivitāti, sākot jau ar pirmo pielietošanas reizi. Tās paaugstina ādas barjeras funkcijas, aktivizē tās mitrināšanu, atjauno dabiskās aizsargbarjeras utt.
 • Skābeklis un šūnu elpošanas veicināšana
  Nelabvēlīga ekoloģiskā vide, stresi, kaitīgie ieradumi izraisa ādas hipoksiju. Šī programma ir domāta smēķētājiem, iedeguma faniem, kā arī ādai, kas sliecas uz hipoоksigenācijas izpausmēm, pacientiem ar hroniskām elpošanas sistēmas saslimšanām, kas vēlas veikt lāzera procedūras un ķīmiskos pīlnigus. Programmas uzdevums - pastiprināt audu oksigenāciju, piesātināt ar mitrumu, aktivizēt ādas atjaunošanās spējas, paātrināt sadzīšanu pēc agresīvām procedūrām, stimulēt kolagēna un elastīna sintēzi, visus apmaiņas procesus, paaugstināt ādas tonusu un elastību utt.
 • Tonusa pastiprināšana un nogurušas, stresa izraisītas taukainas ādas atjaunošana
  Nozīmē sekojošos gadījumos: postakne, paplašinātas poras, seboregulācijas traucējumi, poru dilatācija (palielināšanās/paplašināšanās), aknes pazīmes, gravitācijas ptoze. Procedūras sniedz izteiktu atjaunojošu, tonizējošu, poras sašaurinošu, seboregulējošu efektu, paātrina atjaunošanās procesus, izlīdzina ādu un uzlabo tās krāsu, paaugstina antioksidanto aizsardzību, ļauj nomākt iekaisuma komponentus, kā arī aizkavēt iekaisuma procesu attīstību pēc lāzerslīpēšanas un ķīmiskajiem pīlingiem. Jau pēc pirmajām procedūrām vērojama ādas blīvuma un elastības paaugstināšanās, atjaunošanās procesu un rētu sadzīšanas paātrināšanās. Šī programma ir iesakāma pacientēm/pacientiem vecākiem par 30-35 gadiem.
 • Tonusa pastiprināšana un nogurušas, stresainas, plānas un sausas ādas, ādas ar seboregulācijas traucējumiem, pārāk jūtīgas un ādas ar noslieci uz kairinājumiem, atjaunošana
  Lieliska personīgās reparācijas stimulācija, nomierinošs efekts, izteikta termojūtīguma samazināšanās, ādas aizsargbarjeras un dabiska mitruma atjaunošana plus papildus mitrināšana. Ādas mitruma zudums tiek apturēts jau pēc pirmās procedūras. Pazūd tūska un samazinās ādas reaktivitāte kopumā. Pēc ādu traumējošām manipulācijām (estētiskās operācijas, lāzeratjauninošā terapija, ķīmiskie pīlingi), notiek izteikta termojūtīguma samazināšanās - nomierinošs efekts.
 • Liftings un nobrieduša ādas tonusa paaugstināšana
  Iesakāma kā pamata kosmetoloģiskā procedūra, kā arī sagatavošanas periodā pirms invazīvām manipulācijām un pacienšu rehabilitācijā pirms un menopauzes laikā (sievietēm kas vecākas par 45 gadiem), kā arī vīriešiem, vecākiem par 55 gadiem. Viens no visdārgākajiem kārumiem - storu ikri jau sen iepatikušies ādai. Tie satur vairākus komponentus, kas tik ļoti nepieciešami ādas šūnu darbībai. Ikru ekstrakts ir bioaktīvs komponents, t.i., aminoskābju komplekss ar reparatīvu aktivitāti. Šajā programmā ikru koncentrātam piemīt izteikta biostimulējoša iedarbība, tas atjauno fermentatīvo reakciju apjomu, paaugstina audu apmaiņas aktivitāti, sniedz ādai ekskluzīvu barošanu, atstāj restrukturizējošu ietekmi, pastiprina jauna kolagēna sintēzi, paaugstina antioksidanto aizsardzību. Procedūras var pilnībā savienot ar kosmētisko kopšanu. Pēc ādu traumējošām manipulācijām (estētiskās operācijas, lāzeratjauninošā terapija, ķīmiskie pīlingi), jau pirmajā nedēļā novērota ādas blīvuma un elastības paaugstināšanās, atjaunojošo procesu un rētu sadzīšanas paātrināšanās.
 • Vieglas vai vidējas smaguma pakāpes aknes ārstēšana, kā arī taukainas un problemātiskas ādas korekcija
  Kompleksveida programma. Iesakāma efektīvai aknes korekcijai, aknei līdzīgu stāvokļu korekcijai, ādas priekšlaicīgas novecošanās profilaksei, kā arī sagatavošanas periodā pirms ādu traumējošām manipulācijām (estētiskās operācijas, lāzeratjauninošā terapija, ķīmiskie pīlingi) un rehabilitācijas posmā pēc tām. Procedūras var tikt izmantotas arī sistēmiskās retinoīdu terapijas kursa laikā. Antibakteriāls un seboregulējošs efekts. Izteikts pretiekaisuma un antibakteriāls efekts. Iekaisumi tiek novērsti, poras sašaurinās, aknes attīstība apstājas, āda kļūst gaišāka. Atjaunojas ādas dabiskā aizsargbarjera, notiek aktīva mitrināšana. Procedūras ir laba iekaisuma tipa izmaiņu attīstības profilakse pēc agresīvas iedarbības.
 • Dziļa ādas mitrināšana un atūdeņotas, jūtīgas un traumētas ādas atjaunošana
  Procedūras iesakāmas, ja ir ģeneralizētas dermatozes, psoriāzo neirodermītu remisijas stadijās. Programmā ir ņemta vērā arī to pacienšu ādas prasības, kurām pietrūkst ķermeņa masas. Ir visai daudz cilvēku ar atūdeņotu, izžuvušu, novārdzinātu ādu. Šī programma ir "ātrā palīdzība" tādai ādai. Procedūras optimāli sagatavos sausu un jūtīgu ādu traumējošām manipulācijām (estētiskās operācijas, lāzeratjauninošā terapija, ķīmiskie pīlingi) un palīdzēs ādai rehabilitācijas periodā pēc tām. Supermitrinošais komplekss bagātīgi piesātina ādu ar mitrumu, nodrošina dabiskās aizsargbarjeras atjaunošanos, samazina mitruma zudumus. Āda tiek pārklāta ar mitruma aizsargplēvīti. Optimāls mitrinošais efekts saglabājas uz ilgu laiku. Pastiprinās apmaiņas un reparatīvie procesi, āda atgūst un atjauno savas dabiskās īpašības.
 • Intensīva sausas un ļoti sausas, lobošās ādas barošana un piesātināšana ar aktīvajiem komponentiem
  Procedūras ieteicamas sekojošos gadījumos: latentas ihtiozes formas, ihtio-līdzīgi stāvokļi, hiperkeratoze, pigmentācija un paātrināta ādas novecošana. Tiek izmantots bioloģiski aktīvs koncentrāts - sarežģīts bioaktīvs komplekss, kas sastāv no vitamīniem un B grupas provitamīniem, oligoelementiem, lipīdiem, nepiesātinātajām taukskābēm. Tās atjauno lipīdu membrānas, piemīt rētas dziedējoša un reparatīva iedarbība, pastiprina mikrocirkulācijas procesus ādā. Pēc pirmajām mitrinošā transdermālā plākstera-maskas aplikācijām (hialuronskābe/augu un jūras izcelsmes glikozaminoglikāni) vērojamas ādas pārmaiņas, kas notiek pateicoties epidermas piesātināšanai ar aktīvajām vielām. Ādas revitalizācija un rezistences (noturības) paaugstināšanās efekts pret stresa ietekmi. Atjaunojas dabiskais mitruma līmenis dermā un epidermā, aizsardzības īpašības, pastiprinās apmaiņas un atjaunojošie procesi. Nomierinoša iedarbība pēc ādu traumējošām manipulācijām.
 • Jūtīgas, sakairinātas un alerģiskas ādas nomierināšana un reaktīvo stāvokļu samazināšana
  Programmā izmantojamajam preparātam piemīt universāla mīkstinoša un nomierinošu iedarbība - tas ievērojami samazina ādas reaktīvo "atbildes reakciju" uz bojājumu. Antistresa anatomiskais transdermālais plāksteris nodrošina dziļu mitrināšanu, izteiktu termojūtīguma samazināšanos, piemīt prettūskas un mīkstinoša iedarbību, efektīvi samazina ādas reaktivitāti kopumā. Viegls balinošs un poras sašaurinošs efekts. Procedūras ļauj sasniegt redzamus estētiskus rezultātus atoniskas, nogurušas un sakairinātas ādas gadījumā.
 • Aktīvā drenāža un tūskas samazināšana acu apvidū
  Programma ir virzīta gan uz estētisko, gan medicīnisko problēmu risināšanu, - tā ir šķidruma izvadīšana no starpšūnu telpas, kur tas mēdz uzkrāties un izraisīt dažādus negatīvus stāvokļus (tūska, nogurums, maisiņi un tumšie loki zem acīm, iekaisumi). Procedūras iesakāmas arī kā ekspress-sagatavošanās injekciju metodēm (mīmisko grumbu korekcija ar Botox®/Vistabel® vai Dysport®) un blefaroplastikai, kā arī pēc tām. Serums-losjons, kura sastāvā ietilpst unikāls patentēts drenējošais komplekss, samazina limfas viskozitāti un sekmē tās aizplūšanas pastiprināšanos apvidū zem acīm. Pateicoties aktīvai iedarbībai notiek strauja audu šūnu attīrīšanās acu zonā, samazinās tūska, paaugstinās ādas elastība un tvirtums, nostiprinās asinsvadi. Redzams atjauninošs efekts un ādas kvalitātes uzlabošanās.

Slaidas ķermeņa kontūras un apjomi, gluda un elastīga āda - ideālas figūras „atribūtika". Tā ir mūžīgā daudzu cilvēku problēma jebkurā vecumā! Mēs nevaram piedāvāt saviem pacientiem skaistuma iegūšanas brīnuma eliksīru, toties atlasām unikālas un perspektīvas inovācijas no tūkstošiem mūsdienīgām estētiskās medicīnas jaunākajām tehnoloģijām, kas palīdz iegūt labāku ķermeņa fizisko formu. Klīnikas jaunums: AW terapija - procedūras ar akustisko viļņu palīdzību. Citiem vārdiem, tehnoloģija, kas palīdz efektīvi novērst tauku nogulsnes, celulītu un uzlabot ādas stāvokli.

Jaunībā mēs esam pietiekami aktīvi, muskuļu tonuss uztur augstu hormonālo fonu. Pēc trīsdesmit gadu vecuma šie glābjošie faktori vairs nenodrošina optimālus rādītājus. Līdz ar vecumu figūras problēmas tikai vairojas. Organisms ik gadu zaudē 1-2% no kopējās muskuļu masas un aizstāj to ar taukiem. Pēc 35 gadu vecuma vīriešu muskuļu potenciāls kļūst plānāks par 500 gramiem katru gadu. 90% sieviešu ir spiestas atzīt celulīta esamību. Galvenā problēma vidukļa zonā ir sāni, kas sāk augt asins mikrocirkulācijas traucējumu dēļ. Tas izpaužas nepilnvērtīgā nepieciešamo vielu un skābekļa piegādē audiem. Tam ir vairāki cēloņi - nepareiza ēšana, mazkustīgs dzīvesveids, toksīni organismā, slikts vēnu stāvoklis.

Kad muskuļi un āda ir tonusā, ķermeņa formas ir izteiktākas un siluets šķiet daudz slaidāks. Mēs mēģinām atjaunot apvītušo un pilnīgāko ķermeni fitnesa zālē, pārveidot to ar diētu palīdzību, ceram uz "taukus dedzinošiem" krēmiem un masažieriem, bet ilgi gaidītais efekts iestājas lēnām un nāk grūti, - ir nepieciešams laiks, pašdisciplīna un neatlaidība. Ne katrs var lepoties ar savu gribasspēku un ne visiem izdodas sasniegt vēlamo rezultātu, kā arī noturēt to stabilu. Daži vispār nespēj pieņemt trenažieru mocības. Bet tā gribas radīt "jaunu" ķermeni ātri un uz ilgu laiku!

Metode, kas papildinājusi skaistuma versijas mūsu klīnikā, ir kā speciāli radīta mazaktīviem un nepacietīgiem cilvēkiem. Lai iegūtu slaidākas formas un atrisinātu ādas estētiskās problēmas nevajadzēs daudz pūļu - tas ir visneapgrūtinošākais un, tai pat laikā, iedarbīgākais ķermeņa "fitness", kuru izstrādājuši kompānijas Storz Medical AG zinātnieki. Slaiduma uzturēšana vai tā iegūšana balstās uz akustisko viļņu iedarbību, kas atstāj dziļu ietekmi uz ādu, muskuļiem un zemādas taukaudiem. Ātrais rezultāts, ko sola ražotājs, ir apstiprināts praksē, tas pat pārspēj pacientu minējumus!

Mūsu klīnikā ir ļoti stingra prioritāšu sistēma. Izvēloties jaunas tehnoloģijas, pirmajā vietā vienmēr ir bijuši un būs divi galvenie rādītāji: drošība un efektivitāte. Kompānija Storz Medical AG, jau vairāk kā divas desmitgades, ir atzīta autoritāte progresīva aprīkojuma/sistēmu izstrādē un ražošanā dažādām medicīnas nozarēm, kur iespējama/nepieciešama AWT metodes pielietošana. Tā jau tiek izmantota kardioloģijā, ortopēdijā, traumatoloģijā, gastroenteroloģijā, otorinolaringoloģijā, uroloģijā, neiroloģijā, sporta medicīnā un citur.

Šodien Storz Medical novatoriskā tehnoloģija apstiprina savu efektivitāti un drošumu estētiskajā medicīnā. Aparāta procedūru programma ir paredzēta visiem tiem, kas vēlas būt brīnišķīgā formā. Tam būs nepieciešams figūras korekcijas kurss, kas sastāv no 10 procedūrām, bet pēc tam tikai no uzturēšanas procedūrām (1 reizi trīs mēnešos). AW-terapiju var ieteikt sievietēm un vīriešiem, kuriem nav vienaldzīgs savs ķermeņa/ādas stāvoklis un, kuri vēlas ātri tikt galā ar savas figūras nepilnībām.

Jaunā paaudzes aparāts D-ACTOR®200 Storz Medical ar patentēto AWТ tehnoloģiju ir radīts intensīvai apjomu samazināšanai, pateicoties straujākam tauku šūnu sabrukumam, uz ādas elastības un tvirtuma paaugstināšanās un celulīta izpausmju novēršanas rēķina. Tā darbība balstās uz augstas enerģijas akustisko viļņu izmantošanas rēķina. Tie ir ģenerējami ārpus pacienta ķermeņa un novadīti uz dziļākajiem audu slāņiem augstas frekvences svārstību veidā. Tie nodrošina efektīvu pacienta muskuļu tonizēšanu, uzlabo olbaltuma apmaiņas procesus, asins un limfas cirkulāciju problemātiskajās zonās (limfodrenējošs efekts), izvada lieko šķidrumu un toksīnus, stimulē skābekļa piegādi un šūnu enerģijas metabolismu, veicina fermentu aktivitāti, šūnu reģenerāciju (atjaunošanos), ievērojami uzlabojas audu trofika. Tauku depo sabrūk, strauji samazinās hipertrofēto tauku šūnu skaits, līdz ar to strauji samazinās arī tauku nogulsnes (diametrā 2-3-4-6 cm - individuāls rādītājs). Ievērojot diētu, šis rādītājs var palielināties līdz 10 см. Tas notiek pateicoties šūnu procesu normalizācijai taukaudos un pateicoties pašu šūnu izmēru normalizācijai. Taukaudu samazināšanās un restrukturizācija noris paralēli ar dermas savilkšanos un nostiprināšanos, tajā veidojas jaunas kolagēna struktūras. Taukaudu un saistaudu atveseļošana notiek šūnu līmenī. Tauku šķelšana un izvadīšana no organisma notiek dabiski, vispārējā vielmaiņa netiek traucēta. Ķermeņa masa samazinās, siluets iegūst slaidas kontūras

AW-terapija - radikāla, turklāt neinvazīva (ādas segums netiek izjaukts) anticelulīta metode. Tā ļauj novērst ādas virsmas deformāciju, kas līdzinās grumbainajai apelsīna mizai. Procedūras palīdz ādai atgūt elastību un tvirtumu, īpaši uz celulīta iemīļotajām vietām - gurniem, gūžām, vēdera. Tā ir pirmā efektīvā aparāta tehnoloģija ar ilgstošu rezultātu, kas ārstē jebkādas stadijas celulītu! AW -impulsi tieši iedarbojas uz fibrozajiem audiem.

Ļengana āda ātri savelkas un izlīdzinās, kļūst tvirta. Tiek stimulēta kolagēna ražošana, kas "spēcina" dermu un epidermu. Rodas daudz vairāk kompakto audu struktūru, kļūst mazāk limfas/tauku nogulšņu (palielinās saistaudu blīvums). Ceļas arī muskuļu tonuss. Jau pēc pirmās procedūras var redzēt radikālas izmaiņas. Pat ādas izstiepumi pēc AW-terapijas kļūst praktiski nemanāmi. AW iedarbības algoritms celulīta un tauku nogulšņu ārstēšanā nav vienāds. Dažādība slēpjas viļņu parametros un to fokusējumā. Zemādas taukaudu patoloģijas tiek veiksmīgi novērstas, bet "celulīta mezgli" tiek organiski transformēti veselos audos.

Procedūra
Jums ir tikai mierīgi jāguļ uz kušetes, kad ārsts, izmantojot individuālu funkciju un aparāta aksesuāru "salikumu", risinās jūsu problēmas. Dažādi uzgaļi (AW raidītāji) tiks izmantoti, lai mainītu akustisko viļņu piekļuves dziļumu, regulējot to, atkarībā no attiecīgo audu konfigurācijas un atrašanās dziļuma. Maksimālais enerģijas plūsmas blīvums atrodas raidītāja saskares punktā ar pacienta ādu. Dators garantē optimālu akustisko viļņu devu, lai pacients nejustu nepatīkamas izjūtas. AW ārstēšana ir komfortabla un nesāpīga. Vietējā anestēzija (krēms) nav nepieciešama. Enerģija palielinās pakāpeniski, bet ārstniecisko impulsu biežums tiek regulēts, atkarībā no pacienta sāpju sliekšņa. Tā ir robeža, kas nosaka procedūras parametrus. Ārstējamo zonu iepriekšēja atvēsināšana (ledus) var samazināt sāpju slieksni, ja tas ir pārāk augsts.

Procedūras ilgums
30-40 minūtes. AW terapijas seansi tiek veikti ambulatori ar vismaz vienas dienas intervālu, kas nodrošina pilnīgu audu reģenerāciju. Bet, kā likums, ar divu dienu pārtraukumu, t.i., 2 reizes nedēļā. Rehabilitācija pēc procedūras nav nepieciešama. Minimālais kurss - 6 procedūras, pilns kurss - 10-12 procedūras. Optimālo seansu skaitu katram pacientam nosaka ārsts. AW terapijas rezultāts ir pamanāms pēc pirmās procedūras, vairāk izteikts pēc 3. seansa, maksimāla un noturīga audu stāvokļa uzlabošanās - pēc procedūru kursa pabeigšanas (pēc 2 mēnešiem). Ārstēšanas rezultāts izpaužas pakāpeniski, tam ir prolongēts un pieaugošs raksturs (sinerģiskais efekts), pēc kursa pabeigšanas saglabājas 9-12 mēnešus.

AW terapijas pielietojuma diapazons
Zemādas taukaudu patoloģiskās izmaiņas celulīta gadījumā (I - III stadija), tauku nogulsnes, taukaudu izvietojuma traucējumi (grumbas/rievas), ļengani saistaudi/muskuļaudi, limfas sablīvējumi, tauku metabolisma traucējumi, fibrozas izmaiņas audos, ādas turgora (stingruma) samazināšanās līdz ar vecumu, nepilnīga ādas tekstūra, slaida silueta (apjomu samazināšana) iegūšana, kā arī asinsvadu saslimšanu kavēšana.

Ārstējamās zonas
Manipulācijas var tikt veiktas vairākās ķermeņa zonās, kur ir vērojamas tauku "lamatas", ādas izstiepumi un celulīts. Parasti tās ir rokas (no elkoņa līdz plecam), vēders, gūžas, ceļgalu apvidus, priekšējā un mugurējā gurnu virsma, jostasvietas zonas, "galifē" zona, ārējā un iekšējā kāju virsma.

Kontrindikācijas
Asins recēšanas traucējumi, nopietnas sirds-asinsvadu saslimšanas, onkoloģiskas saslimšanas, cukura diabēts, arteriālā hipertenzija, epilepsija, implantēto kardiostimulatoru esamība, flebīts, dziļa venozā kāju tromboze, grūtniecība, barošana ar krūti, hroniska aknu vai nieru mazspēja, akūti iekaisuma procesi, liposakcija un citas operācijas ārstējamā zonā, antikoagulantu lietošana, skleroterapija. N. B. Nepieciešama obligāta iepriekšēja konsultācija ar ārstu!

Blaknes un riski
Netiek novēroti. Var būt viegls ādas apsārtums - asinsapgādes uzlabošanās pazīme. Tādi sarežģījumi kā: fibroze, hematomas, tūskas, zilumi, infekciju attīstība un tamlīdzīgu traucējumi - nav iespējami.

Ieteikumi
Uzreiz pēc seansa ir aizliegtas jebkādas straujas kustības un smaga fiziskā slodze. Uzreiz pēc procedūras ir jāizdzer puslitrs ūdens. Katru dienu, visa ārstēšanas perioda laikā, ir jāizdzer 2-3 litri šķidruma (minerālūdens bez gāzes, zaļā tēja), lai nodrošinātu optimālu metabolisma produktu izvadīšanu no audiem. Tāpat iesakāma sabalansēta diētiska/veselīga pārtika - nāksies pārskatīt savu ēdienkarti.

Mēs esam par kompleksu pieeju jebkurai problēmai. Piedāvājot AW-terapiju, kas stimulē audu dzīvotspējas atjaunošanos, tauku šūnu sašķelšanu un celulīta novēršanu, mēs esam pārliecināti - noturīgu estētisko efektu var sniegt kompleksa programma, ar labiem limfodrenāžas un atjaunojošajiem parametriem, kuras mērķis asinsrites uzlabošana, lipolīzes aktivizācija un ādas tonusa paaugstināšana.

Šādiem mērķiem papildus var izmantot: vibromasāžu, rokas vai aparāta limfodrenžās masāžu, ārstnieciski-profilaktisko un vakuuma masāžu, vakuuma-rullīšu limfodrenāžu, miostimulāciju, talasoterapiju, ozonterapiju, kriosaunu, ultraskaņu, termoaktīvo dubļu, ūdenszāļu, šokolādes, mālu ietīšanu, ūdensdziedniecību (spa -kapsula), kontrasta vai cirkulāro dušu, zemūdens masāžu, liftinga un anticelulīta procedūras ķermenim. Visas šīs metodes ļaus paaugstināt ārstēšanas efektivitāti. Kādām procedūrām būtu jādod priekšroka? Klīnikas ārsti konsultēs jūs un sastādīs optimālu tieši jūsu figūras korekcijas programmu. Un, protams, sports! Ir nepieciešama dinamiska fiziskā slodze - fitness, skriešana, akva-aerobika, peldēšana, velotrenažieris, velosipēds un citi.

Ir jāsaprot, ka figūras korekcija ar AW-terapijas palīdzību paredz tikai lokālo tauku nogulšņu likvidēšanu, nevis vispārējas aptaukošanās ārstēšanu. Pat visprogresīvākās estētiskās medicīnas tehnoloģijas nespēs sacensties ar nevaldāmu apetīti, hipodinamiju un totālu slinkumu.

Ideālas sejas un ķermeņa modes „diktatori” beidzot devuši sievietēm tiesības būt tādām, kādas viņas vēlas būt. Bet ar zināmiem noteikumiem. Neatkarīgi no silueta un parametriem, ķermeņa kontūrām ir jābūt skaidri izteiktām, bet sejā no vecuma nav jābūt ne miņas. Kas attiecas uz ādu, pūles ir jāvirza uz to, lai padarītu to gludu un mirdzošu, turklāt bez matiem, kas aug „nevajadzīgās” vietās. Skaistuma industrija ātri atsaucas uz ieinteresēto patērētāju vajadzībām. Lai palīdzētu ādai kļūt pilnīgai, ir radīta augsti tehnoloģiska lāzerepilācijas ierīce – MeDioStarXT Asclepion. Šodien mēs piedāvājam saviem pacientiem vissaudzīgāko un efektīvāko nevēlamo matu likvidēšanas veidu.

Kas jūs satrauc?
 • Pārlieka cietu matu augšana uz sejas un kājām.
 • Paaugstināta matu augšana uz rokām.
 • „Ūsiņas” virs virslūpas.
 • Melni mati uz gaišas ādas.
 • Pārlieks apmatojums uz sejas un ķermeņa.
Zināšanai
 • Apmatojums klāj 95% cilvēka ķermeņa virsmas. To kopskaits, bez matiem uz galvas, ir aptuveni 20 tūkstoši. Tie aug ģenētiski noteiktā garumā un pastāvīgi ar ātrumu 0,1–0,45 milimetri diennaktī, atkarībā no atrašanās vietas. Dienā tie aug ātrāk, nekā naktī, pavasarī un rudenī to augšana paātrinās. Sievietēm mati aug lēnāk, nekā vīriešiem.
 • Intensīvai matu augšanai uz sejas, muguras, krūtīm ir jāpievērš uzmanība. Cēlonis var būt hormonālie traucējumi un ģenētiskie faktori. Pārlieks apmatojums sievietēm (vīriešu tipa) var nozīmēt, ka jums ir hirsūtisms. Saslimšanu izraisa pārliekais vīrišķo dzimumhormonu daudzums organismā. Tamlīdzīgs simptoms kopā ar arteriālā spiediena traucējumiem un tauku šūnaudu nogulsnēšanos ķermeņa augšdaļā var būt nopietnas saslimšanas pazīme. Ir jāvēršas pie endokrinologa.
 • Matu daudzums uz cilvēka ķermeņa ir izteikti individuāls un ir atkarīgs ne tikai no dzimumhormoniem, bet arī iedzimtības. Pārmērīga matu augšana uz zoda, virslūpas, kakla, krūtīm un kājām medicīnā tiek saukta par hipertrihozi (pastiprināts apmatojums) – var būt endokrīno saslimšanu pazīme. Ir jāvēršas pie dermatologa vai endokrinologa. Pēc vispusīgas izpētes, ir jāveic atbilstoša ārstēšana un epilācija.

Kad veikt procedūru?
Atkarīgs no pašsajūtas un sevis uztveres. Nevēlami mati uz sejas un ķermeņa ir estētisks trūkums un problēma. Visas sievietes piekrīt, ka matu daudzumam uz viņu ķermeņa jābūt minimālam. Viņas dažādi risina šo jautājumu: skūšanās, izplūkāšana, vaksācija, ķīmiskā epilācija, elektroepilācija, enzīmu epilācija, ultraskaņas epilācija un citas. Jebkura no nosauktajām metodēm likvidē tikai mata stumbru, bet matu sīpola augšanas zona paliek neskarta. Tāpēc efekts ir īslaicīgs. Nomainīt šīs novecojošās metodēs, ir nākusi jauna aparātu paaudze, kas likvidē matu folikulas ar lāzeru. Ja jūs gribat uz ilgu laiku atbrīvoties no matiem, nekas labāks par lāzerepilāciju pagaidām nav izdomāts. MeDioStarХТ lāzers – tā ir efektīva un ātra dažādas krāsas un biezuma matu likvidēšana uz jebkura ādas fototipa. MeDioStarXT lāzera datornodrošinājums ļauj individuāli piemeklēt optimālu iedarbības enerģijas, impulsa frekvences un ilguma attiecību. Daudz smagāku pārliekas matu augšanas gadījumu cēlonis sievietēm ir hormonālie traucējumi un ģenētiskie faktori – iemesls vērsties pie endokrinologa un ginekologa.

Priekšrocības
Ļoti ātra procedūra ar noturīgu, ilglaicīgu rezultātu. Jau pēc pirmās apstrādes ar lāzera staru, jūs iegūsiet ideāli gludu ķermeņa ādu (uz 2–3 mēnešiem), bet uz sejas (1,5–2 mēnešiem). Lāzera gaisma iedarbojas nevis uz katru matu atsevišķi, bet uz ādas laukumu ar vidējo izmēru 18–20 kv.mm. Stara iedarbībai seko atvēsinošā gaisa straume, tāpēc procedūra ir praktiski nesāpīga un komfortabla. Nepatīkamo izjūtu neesamība padara lāzerepilāciju par ideālu delikāto zonu – zona virs virslūpas, padušu iedobes, bikini zona un intīmo zonu apstrādes metodi. Šodien lāzerepilāciju piedāvā daudzi, bet tikai tehniski pilnīga aparatūra ļauj piemeklēt katram pacientam individuālu programmu un padarīt šo procesu maksimāli efektīvu.

Lāzerepilācijas būtība
Lāzera stars iedarbojas uz īpašu pigmentu melanīnu, kas atrodas matu folikulā un mata stumbrā. Lāzerstarojuma avots ģenerē impulsu ar infrasarkano gaismu un siltumu. Zibsnis ilgst sekundes daļu, bet šajā laikā matu sīpola struktūras tiek uzkarsētas un aiziet bojā. Tā tiek likvidēti uz ādas redzamie mati. Bet cilvēka ādā ir matu sīpolu rezerves, kas atrodas miera stāvoklī. Pēc neilga laika „dusošās” folikulas aktivizējas, uz ādas parādās otrais matu vilnis, tāpēc epilācijas procedūra ir jāatkārto. Iznīcinot „aktīvos” matu sīpolus, lāzera stars vājina „aizmigušos” folikulus, – to skaits samazinās. Mainās arī krāsa un no jauna ataugušo matu struktūra (tie kļūst smalkāki un gaišāki). Lai uz ilgu laiku (uz vairākiem gadiem) atbrīvotos no nevēlamiem matiem, nepieciešams veikt lāzera iedarbības sēriju ar laika intervāliem (atkarībā no lokalizācijas vietas, matu augšanas un biezuma intensitātes).

Kontrindikācijas
Ļaundabīgi jaunveidojumi, cukura diabēts, sistēmiskas saslimšanas, sirds–asinsvadu saslimšanas, infekciju un hroniskas ādas saslimšanas, ādas saslimšanas saasinājuma stadijā, smagas varikozo slimību formas, grūtniecība (relatīva kontrindikācija, labdabīgi veidojumi ar progresa tendenci, vairāki hiperpigmentēti nevusi, ādas tieksme uz keloīdo rētu rašanos, akūti iekaisuma procesi, pārāk iedegusi āda vai nesens (mazāk par 2 nedēļām) iedegums uz ādas, apdegumi, nobrāzumi, akūta herpes forma. N.B. Ir obligāta iepriekšēja konsultācija ar ārstu!

Matu likvidēšanas procedūra
Klīnikā procedūru veic tikai ārsts–dermatologs. Ilgums 5–40 minūtes (atkarībā no ādas laukuma, no kura jālikvidē nevajadzīgie mati). Mati virs virslūpas tiek likvidēti 2 minūšu laikā, padušu apvidū un bikini zonā 10–15 minūtēs, uz gurniem un stilbiem – ne vairāk kā 30 minūšu laikā. Lāzerepilācijas brīnišķīgais rezultāts ir redzams uzreiz. Tas saglabājas 1,5–2 mēnešus. Lai atbrīvotos no nevēlamiem matiem uz ilgu laiku, nepieciešams veikt 3–5 seansus. Procedūra neizraisa nekādas nepatīkamas sajūtas, retos gadījumos vērojama viegla durstīšana apstrādes zonā. MeDioStarXT lāzers nebojā epidermu, matu epilāciju var veikt jebkāda ādas tipa gadījumā, jebkurā ķermeņa zonā – virs virslūpas, uz gurniem, stilbiem, krūtīm, padušu apvidū, bikini zonā, uz rokām... MeDioStarXT lāzera datornodrošinājums ļauj individuāli piemeklēt optimālu iedarbības enerģijas, frekvenču un impulsu ilguma attiecību.

Anestēzija
Nav nepieciešama atsāpināšana. Atsāpinošais krēms tiek izmantots individuālas hiperjūtības gadījumos epilācijas zonā.

Rehabilitācija
Pēc procedūras nav nepieciešami īpaši atkopšanās pasākumi, izņemot mitrināšanu un apstrādāto vietu barošanu ar speciāliem kosmētiskajiem līdzekļiem. Nedēļu pēc lāzerepilācijas nav vēlama uzturēšanās saulē, iedegums (dabisks un mākslīgs ). Gozēties saulē un solārijā var pēc divām nedēļām, izmantojot saules aizsargkrēmu SPF 50–60. Pirmo 3 dienu laikā pēc lāzerepilācijas neiesaka apmeklēt pirti, saunu, baseinu.

Sarežģījumi un riski
To nav. Retos gadījumos vērojama viegla durstīšana apstrādes zonā. Īpaši jūtīgās zonās var būt viegls apsārtums, kas pāriet pēc neilga laika.

Speciālisti

Natalija Moroz
Ināra Muravjova
Jekaterina Vedeņina
Evgenia Velenteychik
to top