Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika
ru lv en
Facebook Instagram

Vadība

play icon

Dr. Eduards Jurševičs — klīnikas vadošais ķirurgs, tās radītājs un vadītājs, sertificēts plastikas ķirurgs, medicīnas zinātņu doktors. Darba stāžs ķirurģijas jomā – sākot no 1987. gada. Viens no Latvijas vadošajiem speciālistiem estētiskās medicīnas, plastiskās, estētiskās un rekonstruktīvās ķirurģijas nozarē, un attaisnoti tiek uzskatīts par autoritatīvu ekspertu antinovecošanās medicīnas jomā.

Deviņas locijas

Eiropas Plastisko ķirurgu asociācijā pieņemts vērtēt specializācijas līmeni locijās. Jūrniecības termins ir ieviesies medicīnas terminoloģijā profesionālās sagatavotības līmeņa apzīmēšanai. Eiropas sertifikācija sastāv no vienpadsmit locijām, aptverot visu plastiskās ķirurģijas spektru. E. Jurševičam, saskaņā ar Eiropas sertifikāciju, ir deviņas šādas locijas.

Biedrības

Latvijas plastisko, estētisko un rekonstrukcijas ķirurgu asociācijas biedrs

Latvijas plastisko, estētisko un rekonstrukcijas ķirurgu asociācijas biedrs

Starptautiskās plastisko, estētisko un rekonstrukcijas  ķirurgu un onkologu asociācijas Padomes biedrs

Starptautiskās plastisko, estētisko un rekonstrukcijas ķirurgu un onkologu asociācijas Padomes biedrs

Krievijas plastisko, rekonstrukcijas un estētisko  ķirurgu Savienības (OPREH) biedrs

Krievijas plastisko, rekonstrukcijas un estētisko ķirurgu Savienības (OPREH) biedrs

Starptautiskās plastisko ķirurgu un  onkologu savienības valdes loceklis

Starptautiskās plastisko ķirurgu un onkologu savienības valdes loceklis

3 patentētas metodikas

Viņš ir izstrādājis un patentējis vairākus estētiskās ķirurģijas jauninājumus. Visplašāk pazīstami viņa sasniegumi liposkulptūras un endoskopiskās ķirurģijas jomā. E. Jurševičam ir trīs Latvijas Republikas lipomodelēšanas (liposkulptūras) patenti, kas apvienoti zem patentēta tirdzniecības zīmola LIPEX. Šī efektīvā figūras korekcijas metodika šodien tiek izmantota vairākās Eiropas medicīnas klīnikās. Viņš ir pilnveidojis tradicionālās endoskopisko atjauninošo operāciju metodikas. E. Jurševičs – liela skaita zinātnisko publikāciju autors, tai skaitā monogrāfijas „Pieres ādas endoskopiskā savilkšana ar uzacu pacelšanu”.

Izglītība

E. Jurševičs ir veiksmīgi aizstāvējis divas disertācijas, lai iegūtu zinātnisko grādu – Krievijas Medicīnas Zinātņu Akadēmijas Ķirurģisko zinātņu centrā (2003.g.). 2004.gadā Latvijas Universitātes Zinātniskā Padome viņam piešķīra medicīnas zinātņu doktora (Dr. med.) goda titulu. 2010.gada oktobrī Maskavā tika veiksmīgi aizstāvēts promocijas darbs medicīnas doktora zinātniskā grāda iegūšanai. Darba tēma: „Sejas vecuma izmaiņu ķirurģiskās ārstēšanas radikālisms un drošība”.

Lekcijas un izglītošanās darbi

Daudzu gadu gaitā E. Jurševičs uzstājas kā lektors nozīmīgākajos Eiropas un starptautiskajos plastisko, estētisko, rekonstrukcijas ķirurgu un onkologu forumos. Viņš ir vairāku starptautisko plastisko un rekonstrukcijas ķirurgu savienību biedrs.

Pateicoties augstajam profesionālismam, novatoriskām idejām un nevainojamai reputācijai, Dr. med. E. Jurševičs ir pazīstams ārpus Latvijas robežām. Pie viņa operējas no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Čehijas, Francijas, Zviedrijas, Polijas, ASV, Izraēlas, Vācijas, Īrijas un citām valstīm. Pēc Maskavas, Odesas un Kijevas topa–klīniku vadības aicinājuma, viņš bieži dodas izbraukumos, lai veiktu parauga un plānotās estētiskās operācijas.

Dr. med. E. Jurševičs veic aktīvu izglītošanās darbu. Viņš ir zinātniskā žurnāla „Plastikas, rekonstruktīvās un estētiskās ķirurģijas hronika”, kura izdevējs ir Krevijas Plastikas, rekonstruktīvo un estētikas ķirurgu biedrība, redakcijas padomes biedrs. Vairāk kā astoņus gadus viņš ir Krievijas plastisko ķirurgu un onkologu savienības zinātniskā žurnāla redakcijas kolēģijas loceklis, sadarbojas ar Krievijas un Ukrainas žurnāliem Les Nouvelles Esthetiques un citiem. Vairāk kā trīspadsmit gadus E. Jurševičs ir zinātniskais konsultants un rubrikas „Skaistuma ķirurģija” vadītājs starptautiskajā žurnālā par skaistumu un veselību „Kosmetik Balticum”, kas tiek izdots Latvijā.

Balvas

2008.gada labākais ārvalstu ķirurgs Balvas

Krievijas un ārzemju eksperti uzskata E.Jurševiču par spilgtu pasaules estētiskās medicīnas pārstāvi – viņš ir nacionālās prēmijas „Zelta Lancete” laureāts nominācijā „2008.gada labākais ārvalstu ķirurgs”. Šis augstais apbalvojums – profesionalitātes, augstas meistarības un milzīga ieguldījuma plastiskās ķirurģijas un estētiskās medicīnas attīstībā atzinums.

to top