Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika
ru lv en
Facebook Instagram
Estētiskā medicīna Estētiskā kosmetoloģija “Jaunības un skaistuma” kods Parīzē

“Jaunības un skaistuma” kods Parīzē

“Jaunības un skaistuma” kods Parīzē

Mūsu ārsti – dermatologi Jekaterina Vedeņina, Jevgēnija Velenteičika un ķirurgs Vjačeslavs Simonovs – ir atgriezušies no Parīzes, kur apmeklēja starptautisko estētiskās medicīnas ārstu kongresu IMCAS World Congress, un tagad dalās ar saviem iespaidiem.

IMCAS World Congress pēdējos gados ir pievērsies “Youth & Age” (jaunības un vecuma) tēmai dermatoloģijas, plastiskās ķirurģijas un estētiskās medicīnas jomās. 345 zinātniskās sesijas, kuras prezentējuši 800 pasaulē atzīti speciālisti, jaunākās ķirurģiskās pieejas “Cadaver” seminārs, kosmētiskās industrijas jaunumi – tās ir zināšanas, kas bija pieejamas kongresa dalībniekiem.

Dalībnieki apmainījās ar pieredzi, dalījās viedokļos un pieejās, kas raksturīgas katrai dermatoloģijas un estētiskās medicīnas jomai, pastāstīja par darba iezīmēm savos reģionos.

 “Jāatzīst, ka plastiskās un estētiskās ķirurģijas jomā pašlaik nav jaunu tehnoloģisko atklājumu. Šādi kongresi ir veids, kā iegūt pieredzi, tikai jauniem ārstiem, bet profesionāļiem, kādi ir mūsu ārsti, tā ir kā sava veida pulksteņu saskaņošana, iespēja vēlreiz pārliecināties, ka mūsu profesionalitātes līmenis ir augsts, ka esam izstrādājuši unikālas metodes un tehnoloģijas, kas vēl aizvien ir mūsdienīgas un pieprasītas,” atzīmēja “Lipeks” klīnikas vadītāja Evelīna Jurševiča.

Pirmais IMCAS kongress Parīzē noritēja 1994. gadā un bija veltīts plastikas ķirurgiem un dermatologiem. IMCAS mērķis ir novērst zināšanu trūkumu plastiskās rekonstruktīvās ķirurģijas un dermatoloģijas jomā, tādējādi izveidojot sinerģisku un savstarpēji pastiprinošu “saskarni” starp šīm divām jomām.

Mūsdienās IMCAS ir viens no galvenajiem starptautiskajiem kursiem, kas veltīts pretnovecošanās medicīnai. Ikgadējais IMCAS pasaules kongress katru ziemu norisinās Parīzē, un to apmeklē vairāk nekā 10 000 dalībnieku no 105 pasaules valstīm.

to top