Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika
ru lv en
Facebook Instagram
Klīnika Par mums

Par mums

Par mums

„Dr. Med. Eduarda Jurševiča estētiskās medicīnas klīnika” ir vislielākais estētiskās medicīnas centrs Baltijā, kas nodrošina daudzprofilu medicīnisko servisu visu vecumu sievietēm un vīriešiem. Klīnikas celtne atrodas Rīgas vēsturiskajā un biznesa centrā.

Klīnikā tiek piedāvāts pilns plastiskās estētiskās un rekonstruktīvās ķirurģijas iespēju spektrs. Klīniskās medicīnas virzieni  – otorinolaringoloģija, ginekoloģija, uroloģija, proktoloģija, fleboloģija – ir vērsti uz pacientu dzīves komforta un kvalitātes uzlabošanu. Mūsdienīgais diagnostikas aprīkojums ļauj veikt kompleksu izmeklēšanu, kas ir nepieciešama sekmīgai operāciju un procedūru veikšanai.

Image title

Vairāk nekā 25 gadu pieredze darbā, speciālistu zinātniskie un klīniskie sasniegumi ir palīdzējuši E.Jurševiča klīnikai sasniegt vadošo līmeni. Katru gadu tā aizņem līderpozīcijas Latvijā pēc veikto operāciju un procedūru diapazona estētiskās medicīnas jomā. Unikālas ķirurģiskās operācijas un kompleksa pieeja problēmu risināšanā ir klīnikas ķirurgu profesionālās darbības neatņemama sastāvdaļa.

Medicīniskā kompleksa infrastruktūra ar stacionārā un ambulatorā dienesta optimālu apvienojumu ļauj padarīt pacientu, tajā skaitā pacientu ar ierobežotām iespējām, atrašanos klīnikā maksimāli komfortablu. Valodas barjeras neesamība (speciālisti pārzina svešvalodas) noskaņo ārstus un pacientus uzticīgākam dialogam un produktīvākai sadarbībai.


Progresīvas metodes, kuru bāze ir uz pierādījumiem balstītas medicīnas principi, medicīnas personāla kompetence, jaunāko medicīnisko iekārtu potenciāls nodrošina medicīniskās palīdzības prognozējamu efektivitāti.


Image title

Šodien „Dr. Med. Eduarda Jurševiča estētiskās medicīnas klīnika” ir autoritatīvs medicīniskais zīmols. Mēs lepojamies ar sava darba rezultātiem un pateicamies par pacientu uzticību. Mūsu mērķis ir paplašināt medicīnisko pakalpojumu klāstu, uzlabot medicīnas pakalpojumu kvalitātes standartus un stiprināt estētiskās medicīnas vadošā centra tēlu Baltijas valstīs. „Dr. Med. Eduarda Jurševiča estētiskās medicīnas klīnika” ir spilgts pierādījums tam, ka tieksme pēc ideāla ir tikpat svarīga mums, kā arī mūsu pacientiem.

to top