Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika
ru lv en
Facebook Instagram
Estētiskā medicīna Estētiskā kosmetoloģija Sešas procedūras, kas spēj padarīt Jūsu rokas jaunākas

Sešas procedūras, kas spēj padarīt Jūsu rokas jaunākas

Sešas procedūras, kas spēj padarīt Jūsu rokas jaunākas

Nekas nenodot sievietes vecumu kā roku ādas stāvoklis. Grumbas, pigmentācija un pamanāms asinsvadu tīkls ir neizbēgamas novecošanas pazīmes. Turklāt nelabvēlīgi vides faktori un sadzīves ķīmija roku ādu skaistāku nepadara. Estētiskās procedūras palīdzēs padarīt rokas jaunākas un koptākas.

Biorevitalizācija – procedūra cīņā ar sausu ādu

Roku ādas šūnu mitrināšanai var izmantot biorevitalizantus, kuru pamatā ir hialuronskābe. Lai panāktu lielāku efektu, tiek izmantoti arī anti-distrofiski līdzekļi, kuru pamatā ir aminoskābes.

Biorevitalizācija palīdz tonizēt ādu, piesātina to ar mitrumu un novērš turpmāku atūdeņošanos.

Hialuronskābi un aminoskābes injicē ādā, plaukstas virspusē, izmantojot smalku adatu. Pēc nokļūšanas ādā, šie preparāti stimulē kolagēna un elastīna ražošanas procesu.

Procedūru var veikt arī agrākā vecumā, lai novērstu pāragru novecošanos.

Filleri plaukstu virspuses jaunināšanai

Ar vecumu, samazinoties mīksto audu apjomam zem ādas, vēnas sāk kļūt redzamas caur ādu, pati āda kļūst blīvāka, raupjāka, pārklāta ar smalku grumbu tīklu, un uz rokām veidojas ādas sabiezējumi. Kad pazūd zemādas tauki, zaudētā tilpuma piepildīšanai ir piemērota injekciju korekcija.

Lai aizpildītu dziļās krokas, kas vecuma ietekmē sievietēm veidojas starp falangām, tiek izmantots blīvs polimēra materiāls, kas neizšķīst ilgstošu laiku.

Blīvie filleri, kuru galvenā sastāvdaļa ir polikaprolaktona mikrosfēru suspensija, pēc to iedarbības ir līdzīgi filleriem, kuru pamatā ir hialuronskābe. Arī tie ir bioloģiski savietojami un simtprocentīgi izdalās no organisma tūlīt pēc tam, kad tie ir izpildījuši savu mērķi. Ilgstoši rezultāti tiek sasniegti, nevis saglabājot mitrumu, bet gan dabiski veidojot jaunu kolagēnam.

Pildvielas injicē no plaukstu virspusē. Vidēja blīvuma pildviela aizpilda un izlīdzina grumbas, palīdz atjaunot ūdens līdzsvaru un palielina ādas šūnu iekšējo spiedienu.

Procedūra tiek veikta, kad novecošanās process jau ir sācies.

Lāzera slīpēšana cīņā ar pigmentāciju

Arī šī estētiskās medicīnas metode ir vērsta uz plaukstu virspuses atjaunošanu. Slīpēšanas laikā grumbas tiek izlīdzinātas, tiek novērsts ādas vaļīgums, vecuma izraisīta pigmentācija un sausa āda. Pēc procedūras āda saņem spēcīgu impulsu kolagēna atjaunošanai un veidošanai.

Pēc noteikta laika derma kļūst jauneklīgāka un elastīgāka.

Procedūras laikā pacients var sajust nelielu dedzinošu sajūtu. Tāpēc seguma atjaunošana tiek veikta ar vietējo anestēziju. Optimālais laiks ādas atjaunošanai ar lāzeru ir no oktobra līdz aprīlim.

Tāpat uzreiz ir iespējams atbrīvoties arī no asinsvadu rakstu uz rokām.

PRP terapija pret roku ādas novecošanos

PRP terapija (plazmorevitalizācija) ir procedūra epidermas dziļo slāņu atjaunošanai ar savu asins plazmu. Šī metode ir izmantota ar pierādītu efektivitāti gan sejas, gan roku atjaunošanai.

PRP jeb trombocītiem bagātināta plazma tiek injicēta zem ādas. PRP terapija aktivizē ādas spēju pašārstēties.

Plazmas terapija ir paredzēta, ja pacients vēlas atbrīvoties no grumbām, ja veidojas plāna āda, novērojama elastības un tonusa samazināšanās un citas ar vecumu saistītas ādas izmaiņas.

Lipofillings – izteikta un ilgstoša iedarbība

Roku lipofillings ir maztraumatiska, bet efektīva metode, kuras gaitā paša tauki tiek ievadīti plaukstu virspuses audos. Procedūra ļauj sasniegt izteiktu ādas atjaunošanos, piešķirt tai elastību un likvidēt grumbas.

Lipofillingu ir vērts apsvērt, ja āda ir kļuvusi vaļīga un zemādas tauku slānis ir plāns, kā rezultātā ādas izskatās kaulainas un to vēnas ir izspiedušās. Lipofillings ir paredzēts plānai un izstieptai ādai, jo vizuālo izmaiņu cēlonis ir nepietiekams taukaudu daudzums.

Tauku šūnas optimālais līdzeklis, kā atjaunot rokas, jo pašu tauki organismā netiek atraidīti, tie neizraisa alerģiju un laika gaitā neizšķīst, kā tas ir ar filleriem.

Roku lipofillinga laikā taukaudi tiek ņemti no augšstilbiem un vēdera, kur materiāls pēc struktūras ir vispiemērotākais.

Iegūtais tauku materiāls tiek apstrādāts un pārvietots uz plaukstas virspusi, pēc tam vienmērīgi sadalīts. Injicēto tauku vidējais tilpums katrā rokā ir aptuveni 20-30 ml. Manipulācija tiek veikta, izmantojot mikropunkcijas, kuru pēdas ātri sadzīst un nav pamanāmas.

Rokas ir vieta, kur lipofillings sniedz vislabākos rezultātus.

Procedūra ir paredzēta pacientiem, kuri ir ne mazāk kā 35-40 gadus veci.

Botulīna toksīns A pret plaukstu svīšanu

Botulīna toksīns A ir ne tikai līdzeklis cīņai pret grumbām uz sejas. To bieži lieto sviedru dziedzeru bloķēšanai un hiperhidrozes ārstēšanai. Ja šo preparātu injicē plaukstās, tad tās pārstās svīst. Pēc 6-8 mēnešiem procedūra jāatkārto, pretējā gadījumā efekts būs īslaicīgs.

Preparātu ievada problemātiskajā zonā ar injekciju. Lai procedūra būtu pēc iespējas nesāpīgāka, problēmas zonai var uzklāt ziedi ar anestēzijas efektu.

Procedūru var veikt jebkura vecuma pacientam (no 18 gadiem), gan sievietēm, gan vīriešiem. 

Jebkura no šīm procedūrām ir pieejama mūsu klīnikā. Lai saņemtu personisku konsultāciju vai pierakstītos pie kāda no sertificētajiem dermatologiem, zvaniet uz mūsu reģistrācijas numuru - 67333322.

Mēs dāvāsim jūsu rokām skaistumu un jaunību!

Ināra Muravjova
Jekaterina Vedeņina
Evgenia Velenteychik
to top