Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika
lv
Facebook Instagram

Filozofija

Filozofija

Kopš klīnikas pirmās darba dienas mēs esam izvēlējušies īpašu attīstības ceļu, kas mūs izceļ starp citiem. Mūsu komanda ir izvirzījusi mērķi - izveidot labāko estētiskās medicīnas klīniku Latvijā, kas var nodrošināt universālu medicīnisko aprūpi sievietēm un vīriešiem jebkurā vecumā.

Šodien Dr. med. Eduarda Jurševiča klīnika ir lielākais daudzprofilu estētiskās medicīnas centrs Baltijā. Gadu gaitā ir veiktas tūkstošiem veiksmīgas operācijas un efektīvas medicīniskās procedūras.

Mūsu klīnikas nevainojamā reputācija un iespējas piesaista pacientus no visas pasaules. Katrs mūsu pacients ir unikāls un var rēķināties ar mūsu līdzdalību viņa problēmu risināšanā, īpašu pieeju un konfidencialitāti. Mūsu mērķis ir - prognozējama  medicīniskās aprūpes efektivitāte.

Dr. med.Eduarda Jurševiča klīnika ir tradīciju un inovāciju apvienojums. Mēs vienmēr skatāmies tālāk par ierasto horizontu - uzlabojam tradicionālās ķirurģiskās metodes, apgūstam novatoriskas metodes, izstrādājam operāciju veikšanas autoru koncepcijas... Šie centieni ļauj mums katru gadu paplašināt medicīnisko virzienu klāstu un uzlabot medicīnas pakalpojumu kvalitāti.

Ilggadējas prakses laikā mēs esam pierādījuši, ka pacientu uzticība ir mūsu darba kvalitātes rezultāts. Mums patīk radīt to, ar ko turpmāk varam lepoties. Mēs esam eksperti savā nozarē, bet „sava ārsta” izvēle vienmēr būs pacientu privilēģija.