Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika
ru lv en
Facebook Instagram
Informācija pacientiem Konsultācijas

Konsultācijas

Konsultācijas

Piezvanot pa tālruni: +371 67333322, 67579208, jūs sazināsieties ar mūsu administratoriem. Viņi izstāstīs jums par klīnikas un mūsu speciālistu darba režīmu, medicīnas pakalpojumiem un to izmaksām. Daudz plašāku informāciju par Jūs interesējošo jautājumu varēsiet saņemt ārsta konsultācijā.
Reģistrācijas dienests strādā katru dienu no 8.00 līdz 19.00 (izņemot sestdienas un svētdienas). Gadījumā, kad eksistē pieraksts pie speciālistiem, klīnikas darba laiks var tikt pagarināts līdz 20.00.

Pacientu ērtībām klīnikas ārsti strādā arī katru otro un ceturto mēneša sestdienu (izņemot svētku dienas) no 10.00 līdz 16.00. Nepieciešams iepriekšējs pieraksts.

Informācija par jūsu vēlmi apmeklēt klīniku tiek fiksēta un apstrādāta tās iesniegšanas dienā. Ar Jums sazināsies mūsu klīnikas administratori un apstiprinās pierakstu uz konsultāciju/procedūru/operāciju/.

 • Mūsu ārstu kompetence – garantija, ka Jūs saņemsiet izsmeļošu informāciju par visiem Jūs interesējošiem jautājumiem. Konsultācija vienmēr notiek uz vietas.
 • Konsultācijas algoritms – problēmas apspriešana, iespēju analīze un nepieciešamie ieteikumi, lai gūtu optimālu estētisko rezultātu. Pie mums strādā augsti profesionāli un pieredzējuši ārsti, bet galīgais lēmums ir Jūsu rokās.
 • Jautājums par operācijas un ķirurģisko procedūru veikšanas iespēju tiek risināts ar ārstu ķirurgu un stingri individuālā kartībā, sarunas, apskates un izmeklēšanas procesā.
 • Jautājums par ārstniecisko un kosmētisko procedūru kursa veikšanas nepieciešamību tiek risināts konsultācijās ar dermatologu un kosmetologu pēc ādas diagnostikas.
 • Konsultācijas rezultāts – individuālas programmas sastādīšana, kurā tiks maksimāli ņemtas vērā jūsu vēlmes, individuālas īpatnības, veselības stāvoklis. Pēc objektīva ādas stāvokļa un ārienes kopumā novērtējuma, speciālisti sniegs pilnīgu informāciju par visām iespējamām jūsu problēmas korekcijas metodēm.
 • Zināšanai: vislabākos rezultātus mēs iegūstam, izmantojot kompleksas ārstēšanas metodes.
 • Ārienes problēmas var tikt novērstas ar mūsdienīgu medicīniskās un estētiskās kosmetoloģijas un dermatoloģijas metožu palīdzību, bet ja tās pieprasa nozīmīgu korekciju – tikai ķirurģiskas iejaukšanās ceļā.
 • Mēs esam par kompleksu pieeju problēmu risināšanā, tāpēc ķirurgs vienmēr piedāvā pacientam konsultēties pie dermatologa, kosmetologa un citiem speciālistiem. Tie ne tikai sagatavos jūs operācijai, bet arī piedalīsies pēcoperācijas rehabilitācijā.
 • Mūsu klīnika ir daudzprofilu. Mājaslapā jūs atradīsiet informāciju par visiem medicīnas virzieniem, kas pārstāvēti klīnikā. Jūs vienmēr varat vērsties pie mūsu speciālistiem jautājumos, kas neskar operācijas – kosmētiskās kopšanas, ādas ārstēšanas un citu slimību ārstēšanas jautājumos.
 • Ja pēc vispusīgas konsultācijas jūs nolemsiet izmantot mūsu speciālistu pakalpojumus, ar jums tiks sarunāta pakalpojuma sniegšanas diena un laiks, tā izmaksas, kā arī veselības stāvokļa izmeklēšanas diena un laiks.
 • Ķirurga konsultācijas laikā pastāv iespēja saskaņot/lemt jautājumu par pēcoperācijas rehabilitācijas laika pavadīšanu palātā „Lukss”.
 • Gadījumā, kad paciente/-s uz operāciju ierodas no Latvijas rajoniem vai ārzemēm un pastāv nepieciešamība/ indikācijas/ vēlēšanās rehabilitācijas periodu pavadīt klīnikas apstākļos un medicīnas personāla uzraudzībā, varam piedāvāt palātu „Ekonomiskā klase”.
 • Ir ļoti svarīgi, lai ķirurgs zinātu jūsu veselības īpatnības (vienu vai otru ārstniecības preparātu nepanesamību, hroniskās saslimšanas, alerģiskās reakcijas, veiktās operācijas, asins pārliešanas gadījumus un tamlīdzīgus faktus). Šie dati palīdzēs samazināt līdz minimumam iespējamo pēcoperācijas sarežģījumu risku.
 • Pastāv obligātā pirmsoperācijas veselības pārbaude. Dažos gadījumos ārsts var nozīmēt papildus izmeklējumus: mammogrāfiju, piena dziedzeru ultrasonogrāfiju (piena dziedzeru operācijas gadījumā), deguna un blakusdobumu rentgenu (deguna plastikas gadījumā), kāju asinsvadu doplerogrāfiju (apakšstilba formas maiņas operācijas gadījumā), orgānu ultraskaņas izmeklēšanu (abdominoplastikas gadījumā) utt.. Var būt nepieciešamas citu speciālistu konsultācijas (neiropatologa, endokrinologa, dietologa, flebologa, onkologa, ginekologa, stomatologa, otorinolaringologa un citu).
 • Mūsu klīnikā vienmēr tiek fiksētas pirms– un pēcoperācijas fotogrāfijas.
 • Ja tiek plānota operācija ar endoprotēzes (implanta) izmantošanu, to izvēlas konsultācijas laikā.
 • Gala dokuments par jūsu lēmumu/vēlmi saņemt medicīniskos pakalpojumus mūsu klīnikā – „Līgums par medicīnisko procedūru un ķirurģisko operāciju veikšanu” ar konkrēta datuma norādi. Tas tiek uzskatīts par noslēgtu tā parakstīšanas dienā.
 • Plānojot operācijas veikšanas datumu, sievietēm ir jāņem vērā, ka ķirurģisku iejaukšanos nav vēlams veikt menstruācijas laikā, jo šajā periodā mainās asins recēšanas spējas.
 • Konsultācija pie kosmetologa, dermatologa, onkodermatologa palīdzēs noteikt jūsu ādas tipu, vienu vai otru procedūru kontrindikācijas, izvēlēties optimālu kopšanas vai ārstēšanas programmu. Ārstu ieteikumi balstās uz ādas diagnostikas, papildus apskašu un pilnīgas anamnēzes datiem.
 • Algologa - sāpju sindroma ārstēšanas speciālista konsultācija. Tiek veikta balsta un kustību orgānu sistēmas (muskuļi, cīpslas, saites, locītavas, kauli) hronisko un akūto sāpju diagnostika/ārstēšana. Uzmanības centrā tāpat ir mugurkaula problēmas/slimības, kas izpaužas sāpju sajūtā dažādās ķermeņa daļās (rokās, kājās, kaklā, plecos, krūškurvī, jostasvietā), kā arī kustību ierobežojumā, spēku zudumā un ekstremitāšu tirpumā. Algologs sastādīs individuālo ārstēšanas programmu un palīdzēs izstrādāt uzvedības algoritmu, kas kavēs sāpju rašanos darba un atpūtas laikā (fizioloģiski pareizās/ērtas pozas, kustību aktivitāte, profilaktisko vingrinājumu komplekss, dzīves un telpas ergonomika). Pacientiem vēlams ņemt līdzi: iepriekšējo izmeklējumu un ārstēšanas rezultātus, speciālistu slēdzienus par veselības stāvokli/diagnozi, agrāk lietojamo ārstēšanas preparātu sarakstu. Pirms konsultācijas pacientiem tiek piedāvāts aizpildīt speciālo anketu kaulu un muskuļu sistēmas stāvokļa analīzei.
 • Apspriežot jūs satraucošās problēmas, nevajag noklusēt ārstam svarīgus datus. No jūsu atklātības un uzticības ir atkarīgs pilnvērtīgs dialogs ar ārstu un gala rezultāts.
 • Vispusīga un atklāta saruna konsultācijas laikā – nopietns paritātes sadarbības priekšnoteikums, labvēlīgu partnerattiecību un savstarpējas sadarbības Jūsu jaunā tēla veidošanā priekšnoteikums. Galvenais – atrast vienīgo un nekļūdīgo risinājumu, kas tiks pārvērsts medicīnisko pasākumu kompleksā.
 • Jūsu cerību un mūsu iespēju vienotība – optimāla estētiskā rezultāta nosacījums.
 • Konsultācija ar klīnikas speciālistiem ir iespējama tikai pēc pieteikuma noformēšanas pa tālruni vai ar mūsu mājaslapas starpniecību: Pieraksts uz konsultāciju.
 • Lai bez problēmām saplānotu Jūsu vizīti uz klīniku un uzzinātu Jūs interesējošā speciālista pieejamo laiku, lūdzu, zvaniet mums pa tālruņiem +371 67333322, 67579208.
 • Gadījumā, ja Jūs esat pierakstījušies pie ārsta uz konsultāciju, bet Jūsu plāni ir mainījušies, lūdzam paziņot par to mūsu administratoriem pa tālruņiem: +371 67333322, 67579208.
 • skaidra nauda
 • kredītkartes: Master Card, Visa, Union, Maestro.
 • bankas pārskaitījums

to top