Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika
lv
Facebook Instagram
Estētiskā medicīna Estētiskā kosmetoloģija Akcija! Maija īpašais piedāvājums

Akcija! Maija īpašais piedāvājums

Izmantojiet izdevību saņemt 6 Z-Tone "slinkās vingrošanas" sesijas DĀVANĀ, iegādājoties VelaShape III abonementu vismaz 6 procedūrām.

Izcils piedāvājums visiem, kas vēlas uzlabot savu formu pirms vasaras sezonas. Mūsu pieredze rāda, ka apvienojot Z-Tone un VelaShape III, mūsu klienti tiek pie kārotajiem rezultātiem ātrāk un ar mazāku piepūli.

Kā darbojas VelaShape III?
“VelaShape III” darbības princips ir tāds, ka sildīšanas laikā tauki kopā ar nostāvējušos limfu atstāj tauku šūnas, un, pateicoties uzlabotajai asinsritei, palielinās skābekļa difuzivitāte. Tas vēl vairāk paātrina tauku metabolisko sadalīšanos tauku šūnās (lipolīzi), tādējādi strauji samazinot tauku šūnu lielumu. Kopā ar taukiem pazūd arī nokarenā āda, ko galvenokārt izraisa izstieptas tauku šūnas, kas izvirzījušās virs saistaudu fiksētajām starpsienām.

Abas darbības, gan tauku šūnu lieluma samazināšana, gan liekā šķidruma izvadīšana limfātiskajā sistēmā, tiek papildinātas ar saistaudu starpsienu saraušanos un veicina tauku kameru izmēru samazināšanos. Celulīts ir mazāk pamanāms, tiek samazināts ķermeņa apjoms ar ierīci apstrādātajās zonās.

Vairāk par VelaShape III lasiet šeit.

Kā Z-Tone palīdz trenēt muskuļus atpūšoties?
Ierīce pasīvi stimulē muskuļu šķiedras - tikai 20 minūšu procedūras laikā īpaša elektromagnētiska impulsa ietekmē notiek muskuļu piespiedu saraušanās. Z Tone ir faktiski pasīvais treniņš. Elektromagnētiskie lauki var iekļūt šūnās, audos, orgānos un kaulos, nedeformējot tos un neradot kaitējumu veselībai, tādējādi aktivizējot audu elektroķīmiju un uzlabojot šūnu un šūnu membrānu funkciju. Magnētiskais lauks stimulē nervu šūnas, muskuļus un asinsvadus, tāpēc terapijas laikā tiek stimulēti ne tikai muskuļi, bet arī, pateicoties uzlabotai asinsritei un limfas plūsmai, samazinās apjomi - ķermenis kļūst trenētāks un slaidāks.

Vairāk par Z-Tone lasiet šeit.

to top