Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika
lv
Facebook Instagram
Estētiskā medicīna Estētiskā kosmetoloģija Jaunums! Ierīce “VelaShape III” cīņai ar celulītu un lieko svaru

Jaunums! Ierīce “VelaShape III” cīņai ar celulītu un lieko svaru

Jaunums! Ierīce “VelaShape III” cīņai ar celulītu un lieko svaru

Atbrīvoties no liekā apjoma gurnos un ap jostasvietu, samazināt celulītu un nostiept ādu tikai astoņu nedēļu laikā. To nav iespējams izdarīt tikai ar pareizu uzturu, dzīvesveidu un pastāvīgām fiziskām aktivitātēm. Bet, ja tam pievieno arī “VelaShape III” procedūru, tad šo rezultātu sasniegt ir reālistiskāk. Mūsu klīnikā pieejams jaunums – ierīce celulīta ārstēšanai un svara samazināšanai – “VelaShape III”. Atšķirībā no priekšgājējiem, trešās paaudzes ierīce ir drošāka un efektīvāka.

Kas ir “VelaShape III” ?

 “VelaShape III” ir droša un uzticama ierīce, kuru izmanto medicīniskiem un estētiskiem nolūkiem*. Tā apvieno ELOS tehnoloģiju (elektrooptisko sinerģiju - ) infrasarkanās gaismas un bipolāru radiofrekvenču viļņu kombināciju) ar mehāniskām manipulācijām ar ādu, izmantojot maigu vakuumu.

Pirms procedūras sākuma uz vietām, kuras nepieciešams apstrādāt, tiek uzklāts īpašs krēms, kurš satur pienu, kofeīnu, alveju un vitamīnus, pēc tam āda tiek apsildīta ar infrasarkano un radiofrekvences starojumu, zemādas tauki tiek “nogremdēti” un āda tiek izlīdzināta. Mehāniskā darbība ar vakuuma efektu uzlabo asinsriti, veicina limfas izdalīšanos un aktivizē metabolisko tauku sadalīšanos tauku šūnās.

“Parastā temperatūra procedūras laikā ir 43-47 grādi. Pēc sajūtām - ir ļoti silti, bet bez diskomforta. Ierīcei ir sensors, kas uzrauga temperatūru, lai izvairītos no apdegumiem un diskomforta. Vakuuma iedarbība ir ļoti viegla, tā neatstāj praktiski nekādas pēdas,” pastāsta sertificēta dermatoloģe Jekaterina Vedeņina.

Kam nepieciešama VelaShape III procedūra?

 “VelaShape III” procedūras galvenais mērķis ir celulīta ārstēšana un liekā svara samazināšana. “VelaShape III” sistēma ir paredzēta īslaicīgai vēdera un gurnu apkārtmēra samazināšanai. Terapeitiskos nolūkos ierīce tiek izmantota nelielu sāpju un muskuļu spazmu mazināšanai, kā arī vietējās asinsrites uzlabošanai. Faktiski tā ir neinvazīva ķermeņa kontūru korekcija. “Procedūra ir paredzēta arī tievām sievietēm, ja viņām ir vaļīga āda un ir vēlme to nostiept,” skaidro Jekaterina Vedeņina.

Kādas ir šīs ierīces sniegtās iespējas?

Sistēma sastāv no trim galvenajiem moduļiem: korpusa, diviem aplikatoriem un skārienjutīga vadības paneļa. Ar lielo manipulu strādā, lai veiktu lielu zonu korekcijas, piemēram, vēderam, gurniem, sēžamvietai, un vidēji lielām zonām, piemēram, sāniem. Tas pats aplikators palīdz atbrīvoties no liekās ādas zem ceļgaliem, kā arī “ausīm” krūštura rajonā. Mazā manipula ļauj strādāt ar dubultzodu, atbrīvoties no liekās un vaļīgās ādas. “Mēs veicam mērījumus pirms un pēc procedūras. Dažreiz efekts ir redzams pēc pirmās reizes, bet ieteicams veikt astoņas procedūras pēc kārtas, reizi nedēļā. Protams, neaizmirstot arī par pareizu uzturu, fitnesa un ūdens patērēšanas režīmu,” skaidro ārste Jekaterina Vedeņina.

p>

Kas kopīgs celulītam un matracim?

Tauku šūnas atrodas kamerās, kuras un vertikāli un horizontāli atdala saistaudi. Starpsienas ir piestiprinātas ar stingrām šķiedrām, kuras, par laimi, neizstiepjas kopā ar ādu, jo palielinās tilpums starp kameras sienām. Tas dod cerību, ka tauku šūnas var atgriezties normālajā stāvoklī. Kad tauku kamera ir pārāk izstiepta palielinātu tauku šūnu dēļ un uzkrājas starpšūnu šķidrums, tā pārsniedz vertikālo starpsienu garumu un paceļ ādas virsmu, tā rezultātā veidojas rievas un grumbas uz ādas virsmas. Tāpēc celulīts vizuāli un pēc taustes kļūst līdzīgs matracim.

 “VelaShape III” darbības princips ir tāds, ka sildīšanas laikā tauki kopā ar nostāvējušos limfu atstāj tauku šūnas, un, pateicoties uzlabotajai asinsritei, palielinās skābekļa difuzivitāte. Tas vēl vairāk paātrina tauku metabolisko sadalīšanos tauku šūnās (lipolīzi), tādējādi strauji samazinot tauku šūnu lielumu. Kopā ar taukiem pazūd arī nokarenā āda, ko galvenokārt izraisa izstieptas tauku šūnas, kas izvirzījušās virs saistaudu fiksētajām starpsienām.

Abas darbības, gan tauku šūnu lieluma samazināšana, gan liekā šķidruma izvadīšana limfātiskajā sistēmā, tiek papildinātas ar saistaudu starpsienu saraušanos un veicina tauku kameru izmēru samazināšanos. Celulīts ir mazāk pamanāms, tiek samazināts ķermeņa apjoms ar ierīci apstrādātajās zonās.

Pirms apstrādes

Pēc apstrādes ar “VelaShape III”

Svarīgi: Tā kā tauku šūnas tikai maina savu tilpumu, tukšumi nepaliek, āda vaļīga nekļūst. “Jau pirmās procedūras laikā var sajust, kā āda tiek izlīdzināta,” atzīmē Jekaterina Vedeņina.

Manipulācija vienā zonā ilgst 15-20 minūtes. Var apstrādāt vairākas zonas vienlaicīgi. Pirms procedūras uzklātais krēms nav jānomazgā, tas darbojas arī pēc “VelaShape III” procedūras beigām. Ideālajā variant tajā pašā dienā būtu daudz dzert ūdeni, vingrot vai doties skriet.

Uzmanību! Manipulācijas var veikt tikai īpaši apmācīti, kvalificēti speciālisti.

Reāli sasniedzamie mērķi

 • Izskata uzlabojumi vietās, kurās ir celulīts, bet ne vienmēr pilnīga tā likvidēšana. Ķermeņa apmēru samazināšana.
 • Nepieciešamo “VelaShape III” sesiju skaits ir atkarīgs no pacienta un no klīniskā un fizioloģiskā stāvokļa ārstēšanas sākumā. Daži pacienti uz procedūru reaģē labāk nekā citi.
 • Ārstēšanas rezultāti saglabājas īslaicīgi, tāpēc ir nepieciešams veikt uzturēšanas kursu ik pēc 2-3 mēnešiem.
 • Veselīgs dzīvesveids (uzturs un fiziskās aktivitātes) palīdzēs sasniegt labākus rezultātus, taču tas nav obligāts.

Kontrindikācijas

 • Kardiostimulators vai iekšējais defibrilators.
 • Metāls vai citi implanti apstrādes zonā.
 • Pašreizējs ādas vēzis vai ādas vēža anamnēze vai jebkura cita vēža vai pirmsvēža stadija, vai potenciāli ļaundabīgas dzimumzīmes.
 • Jebkāda veida vēža anamnēze.
 • Smagas saistītas slimības, piemēram, sirds slimības.
 • Grūtniecība un laktācija, kā arī 4-5 mēnešu periods pēc dabiskām dzemdībām vai vismaz 6 mēneši pēc ķeizargrieziena vai līdz normāla hormonālā līdzsvara atjaunošanai.
 • Imūnsistēmas traucējumi imūndepresīvu slimību, piemēram, AIDS un HIV vai imūnsupresīvu zāļu lietošanas dēļ.
 • Slimības, kas var progresēt gaismas dēļ izstarotā viļņa garumā.
 • Pacienti, kuru slimību vēsturē ir ar karstumu saistītas slimības, piemēram, atkārtotas herpes ārstēšanas zonā, procedūru var veikt tikai pēc profilakses režīma.
 • Slikti kontrolēti endokrīnās sistēmas traucējumi, piemēram, diabēts.
 • Jebkādi aktīvi procesi apstrādes zonā, piemēram, čūlas, psoriāze, ekzēma un izsitumi.
 • Ādas slimības, keloīdas rētas, neparasta brūču dzīšana un ļoti sausa, plaisājoša āda.
 • Koagulopātiska asiņošana vai antikoagulantu lietošana.
 • Zāļu, augu piedevu, uztura bagātinātāju un vitamīnu, kas izraisa gaismas jutīgumu, ja tie ir pakļauti gaismas iedarbībai pie piemērota viļņa garuma, piemēram, izotretinoīns (Roaccutane) lietošana pēdējo 6 mēnešu laikā, tetraciklīni vai asinszāle pēdējo 2 nedēļu laikā.
 • Jebkādas ķirurģiskas procedūras ārstēšanas zonā pēdējo 3 mēnešu laikā vai līdz pilnīgai sadzīšanai.
 • Tetovējumi vai permanentais grims apstrādes vietā.
 • Varikozas vēnas apstrādes vietā.
 • Pēc speciālistu ieteikuma atturieties no apstrādes jebkuros apstākļos, kuri pacientam varētu būt bīstami.

Iespējamās blakusparādības

Dažas blakusparādības var rasties ārstēšanas laikā vai īsi pēc tās, taču tās ir ārkārtīgi retas un ir īslaicīgas.

Blakusparādības, kas var parādīties ārstēšanas zonā:

 • Sāpes
 • Pārmērīgs ādas apsārtums (eritēma)
 • Ādas dabiskās struktūras bojājumi (skrambas, lobīšanās, pūslīši, apdegumi)
 • Hematoma

Kā sagatavoties procedūrai?

 • Ādu noskalo. Uz procedūru nāciet ar tīru, sausu ādu (bez smaržām un losjona).
 • Iepriekš atbrīvojieties no liekajiem ķermeņa matiņiem - tie var traucēt procedūras laikā.
 • Iepriekš informējiet ārstu par antikoagulantu lietošanu. Antikoagulanti palielina zilumu veidošanās iespēju.

VelaShape III procedūru var apvienot ar akustiskā viļņa procedūru - limfodrenāžu. Tādējādi vispirms tiek aktivizēti ekskrēcijas limfātiskie ceļi un pēc tam tiek izvadīti toksīni.

* Šī ir viena no nedaudzajām ierīcēm, kuru apstiprinājusi ASV Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA).

to top