Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika
lv
Facebook Instagram
Estētiskā medicīna Neķirurģiskā atjaunināšana Z Tone - muskuļu stimulācija ("slinkā ģimnastika")

Z Tone - muskuļu stimulācija ("slinkā ģimnastika")

Z Tone - muskuļu stimulācija (

Mūsu ķermeņa jaunība nav tikai ādas skaistums un slaidas formas. Zem ādas atrodas muskuļi, kuriem arī ir nepieciešama ikdienas kopšana un rūpes. Ar gadiem muskuļu tonuss samazinās, tie kļūst plānāki un vājāki. Rezultātā apkārtējie audi ap muskuļiem sāk slīdēt lejā un šis process kļūst pamanāms vizuāli. Tāpēc ķermeņa kopšanai jābūt visaptverošai: svarīgi rūpēties gan par ādas veselību, gan trenēt muskuļus, kuri nodrošinās estētiski baudāmu kopskatu (nemaz nerunājot par to, ka muskuļu tonuss ir vitāli svarīgs Jūsu locītavu veselībai un dzīves kvalitātes uzturēšanai).

Kas ir "slinkā ģimnastika"?

Ne visi var regulāri pavadīt vairākas stundas sporta zālē. Kādam var būt kontrindikācijas, kāds vienkārši nemīl aktīvas sporta nodarbības vai nevar atvēlēt tām laiku. Šajā gadījumā Jums palīgā nāks procedūras ar Z Tone.

Viss, kas nepieciešams no jums Z Tone procedūru laikā - gulēt un relaksēties, vienlaikus formējot un nostiprinot muskuļus.

Terapija ir ieteicama tiem, kam dažādu iemeslu dēļ ir kontrindikācijas fiziskajai slodzei, kā arī kā papildinājums fitnesam un ķermeņa skulptUrēšanai, ļaujot īsā laikā izveidot skaistu muskuļu reljefu.

Z Tone procedūra ir piemērota gan vīriešiem, gan sievietēm, kas vēlas attīstīt krūšu muskuļus, izveidot skaistu vēderpresi, stiprināt bicepus, tricepus, sēžamvietas un augšstilbU muskuļus (gan aizmugurējos, gan priekšējos). Tas ir lielisks papildu instruments, kā uzlabot ķermena aprises, piemēram, pēc abdominoplastikas. Abdominoplastikas operācija risina medicīniskas problēmas - palīdz noņemt vēdera sienas trūces, nabas trūces, balta līnijas trūces, tikt vaļā no liekās ādas pēc straujas svara zaudēšanas vai dzemdībām. Taču muskuļu vājums paliek. Z Tone viegli palīdz atrisināt šo problēmu.

Kā tas darbojas?

Ierīce pasīvi stimulē muskuļu šķiedras - tikai 20 minūšu procedūras laikā īpaša elektromagnētiska impulsa ietekmē notiek muskuļu piespiedu saraušanās. Z Tone ir faktiski pasīvais treniņš. Elektromagnētiskie lauki var iekļūt šūnās, audos, orgānos un kaulos, nedeformējot tos un neradot kaitējumu veselībai, tādējādi aktivizējot audu elektroķīmiju un uzlabojot šūnu un šūnu membrānu funkciju. Magnētiskais lauks stimulē nervu šūnas, muskuļus un asinsvadus, tāpēc terapijas laikā tiek stimulēti ne tikai muskuļi, bet arī, pateicoties uzlabotai asinsritei un limfas plūsmai, samazinās apjomi - ķermenis kļūst trenētāks un slaidāks.

Cik bieži ir nepieciešams trenēties?

Mūsu klīnikā ir izstrādātas programmas gan sievietēm, gan vīriešiem. Lai panāktu redzamu rezultātu, sievietēm vajadzētu trenēties divas reizes nedēļā, vīriešiem ir ieteicamas trīs nodarbības nedēļā. Var arī trenēt vairākas problēmzonas vienlaicīgi. Līdzīgi kā ar parastiem treniņiem, Z Tone procedūru labāk atkārtot periodiski. Cik bieži - pateiks speciālists. Z Tone nedrīkst apvienot ar klasisko sporta treniņu vienā dienā. Taču to var izmantot kopā ar masāžu, kas vērsta uz limfodrenāžu, detoksikāciju vai ādas stāvokļa uzlabošanu.

Vai tas ir sāpīgi vai nepatīkami?

Treniņš ar Z Tone ir pilnīgi nesāpīgs. Var rasties viegla tirpšanas sajūta. Procedūras ilgums 15-20 minūtes atkarībā no apstrādājamās zonas. Treniņa laikā neveidojas pienskābe, tāpēc arī pēc treniņa nav diskomforta vai sāpju.

Svarīgi zināt: Z Tone nav alternatīva ķirurģijai vai citām metodēm svara samazināšanai un ādas stāvokļa uzlabošanai. Tas ir viens no veidiem, kā cīnīties ar vecuma izmaiņām un neapmierinātību ar savu ārējo izskatu.

Vai ir kādas kontrindikācijas?

Kontrindikācijas ietver varikozi, onkoloģiju, grūtniecību, metāla konstrukcijas kaulos, implantus, dzirdes vai sirds stimulatorus, plāksnes galvaskausā. Elektromagnētiskā stimulācija netiek veikta krūšu rajonā.

to top