Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika
lv
Facebook Instagram
Aptaukošanās ārstēšana
Miljoniem abu dzimumu un dažāda vecuma cilvēkiem ir liekais svars
Viņu ķermeņa masas indekss ir vairāk par 30 kg/m2. Aptaukošanās – tā nav vienkārši korpulence, tā ir slimība, kam nepieciešama medicīniskā palīdzība.
Lasīt vairāk
Dermatoloģija
Piecas kosmētiskās procedūras pēc svētkiem
Steigā un bezmiegs, saules un siltuma trūkums ietekmē mūsu sejas ādas stāvoklī. Piedāvājam izvēlēties vienu no piecām procedūrām, kuras sejas ādai atjaunos elastību, mirdzumu, atbrīvos no grumbām, un, citiem vārdiem sakot, palīdzēs kļūt par karalieni. Un vēl – tā ir laba dāvana draudzenei, mammai vai mīļai meitai.
Lasīt vairāk
Neķirurģiskā atjaunināšana
Tūlītēja sejas pacelšana ar PRX-T33 pīlingu
Tūlītēja ādas atjaunošana visbiežāk saistās ar skaistumkopšanas injekcijām. Taču ir metode, kā panākt labāku efektu bez sāpēm un rehabilitācijas – tas ir PRX-T33 pīlings sejas atjaunošanai un tūlītējai pacelšanai. Doties pasaulē atjaunots un skaists cilvēks var jau tajā pašā dienā. Visu izdari no rīta un mirdzi jau vakarā!
Lasīt vairāk
Ginekoloģija
Dzemdes polips: kāpēc ir svarīgi to kontrolēt un ārstēt
“Jūsu dzemdē ir polips” – nerēti šādu diagnozi var dzirdēt sieviete reproduktīvā vecumā. Ginekologs, dzemdību speciālists Antons Babuškins mierina: endometrija un dzemdes kakla polipi ir ne tikai ārstējami, bet tie arī ar milzīgu varbūtību var pazust uz visiem laikiem. Bet nepieciešama pareiza taktika.
Lasīt vairāk