Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika
ru lv en
Facebook Instagram
Estētiskā medicīna Ādas problēmu ārstēšana ar lāzeru Jaunums! Diodes lāzers matiņu likvidēšanai – efektīvi, nesāpīgi un bez apdegumiem

Jaunums! Diodes lāzers matiņu likvidēšanai – efektīvi, nesāpīgi un bez apdegumiem

Jaunums! Diodes lāzers matiņu likvidēšanai – efektīvi, nesāpīgi un bez apdegumiem

Mūsu klientiem piedāvājam epilāciju ar vācu firmas “Ascleption” aprīkojumu “MeDioStar_Monolith”

Ir dažādi veidi, kā atbrīvoties no nevēlamiem matiņiem uz ķermeņa. Taču vislabākā metode ar ilgstošāko efektu ir lāzerepilācija. Daudzfunkcionālajam diodes lāzeram, atšķirībā no citām metodēm, ir vairākas priekšrocības: procedūra ir veicama jebkura tipa ādai, dažādās vietās, jebkurā gadalaikā, arī vasarā!

Kas ir fizioloģiskais lāzers?

Pasaules praksē epilācijas zelta standarts ir diožu lāzeri ar viļņa garumu 810-940 nm. Tas ir saistīts ar ādas melanīna fiziskajām īpatnībām – tas absorbē noteikta viļņa garuma gaismas enerģiju. Tāpēc diožu lāzeri tiek uzskatīti par fizioloģiskiem, tiem nav agresīvas ietekmes uz ādas struktūru un ir selektīvi: tie neizraisa apdegumus, samazina hipopigmentācijas risku, kas raksturīgs aleksandrīta lāzeram. Gaismas enerģiju aktīvi absorbē matu folikula melanīns, tieši ietekmējot un iznīcinot to struktūru, taču tajā pašā laikā nebojājot apkārtējos audus.

Attaisnotās cerības

Image title

Epilācijas ar diodes lāzeru fizioloģiskais aspekts izpaužas kā dabiska, pakāpeniska matu izkrišana apstrādātajā zonā. Nevajadzētu sagaidīt, ka mati izkritīs vai jau procedūras laikā, kā tas notiek, apstrādājot tos ar aleksandrīta lāzeru – tas tikai liecina par ādas bojājuma (apdeguma) dziļumu. Taču, ja matus apstrādā ar nepietiekamas jaudas diodes lāzeru, var tikt panākts pretējs efekts – matu augšanas stimulēšana, “pamodinot” neaktīvos matu folikulus. Efektīva, droša un prognozējama epilācija ir tas, ko varat sagaidīt no lāzerepilācijas.

Diodes lāzera “MeDioStar_Monolith” priekšrocības

Image title

“MeDioStar_Monolith” ir jaudīgs 6. paaudzes diožu lāzers ar kombinēto viļņa garumu 810/940 nm, ar mainīgu impulsa platumu un efektīvu ādas dzesēšanas sistēmu, kas ļauj strādāt ar visiem ādas fototipiem (I-VI). Nenoliedzama jaunā lāzera priekšrocība ir apstarošanas laukuma lielais izmērs - 10 cm2, jauda un augsts impulsa atkārtošanās ātrums (20Hz), kas var ietekmēt dziļāk esošos matu folikulus un ieaugušus matiņus. Visas šīs lietas kopā ir efektīvas, ātras, uzticamas un saudzīgākas nevēlamo matu noņemšanas atslēga.

Jebkurš krāsu tips, jebkāda matu struktūra, jebkurā gadalaikā

“MeDioStar” labi iedarbojas uz jebkādiem matiem – gan gaišiem, gan tumšiem, kā arī ietekmē ieaugušus un dziļi esošus matus. Tas ir ideāli piemērots lieliem ķermeņa apgabaliem – mugurai, pleciem, ekstremitātēm, kā arī jutīgām un delikātām zonām – bikini, padušu, sejas, deguna un ausu – apstrādāšanai. Vīrieši šo lāzeru izmanto, lai apstrādātu matus kakla aizmugurē, kā arī lai piešķirtu formu bārdai un ūsām.

Epilācija intīmajās zonās ļauj sasniegt dubultu efektu: vienlaicīgi zonas padara jaunākas, paceļot lielās kaunuma lūpas un šajās vietās padarot gaišāku ādu.

Diodes epilācijai ir vairākas kontrindikācijas – grūtniecība, vēzis, ādas bojājumi apstrādājamajās zonās (herpes, piodermija). Pārējos gadījumos, ja nav individuālu kontrindikāciju, pēc konsultēšanās ar ārstu šo metodi var izmantot ikviens – gan pusaudži, gan seniori, gan vīrieši, gan sievietes.

Diodes epilācija ar “MeDioStar_Monolith” ir pieejama jebkurā gadalaikā, pat vasarā.

Kā tiek veikta epilācija?

Image title

“MeDioStar_Monolith” ierīcei spēj ir divas manipulas -  lai apstrādātu lielus un mazus ādas laukumus. Mazā manipula ļauj koncentrēti strādāt ar nelielām platībām, kā arī, ja jānoņem slikti izauguši vai ieauguši matiņi.

Otra manipula ir paredzēta rokām, kājām, mugurai un vēderam.

Image title

Dienu pirms plānotā lāzerepilācijas seansa ir jālieto depilācijas krēms vai jānoskuj procedūrai paredzētā vieta. Matu garums nedrīkst pārsniegt 1-2 mm. Zonās, kur mati aug ātri (zods vīriešiem, bikini zona, paduses), drīkst skūties procedūras dienā.

Pēc matu izbalināšanas, to izraušanas ar pinceti, vaska vai elektriskās depilācijas, lāzerepilācju ir ieteicams veikt pēc 2-4 nedēļām. Pēc mikrodermabrāzijas, ķīmiskā pīlinga un citām lāzerprocedūrām ir jāpaiet vismaz 2 nedēļām. Epilācijas seanss ilgst sākot no 10 minūtēm, atkarībā no apstrādes vietas. Procedūra jāatkārto pēc 4 nedēļām sejai un pēc 6-8 nedēļām ķermenim.

Ir iespējams izvēlēties režīmu bez sāpēm

Ir maldīgs priekšstats, ka, ja procedūras laikā neko nejūtat, metode vai ierīce nedarbojas. Tas ir tikai normāli, ka procedūras kļūst ērtākas un neizraisa diskomfortu. Epilācijas procesu var padarīt mazāk sāpīgu, pateicoties unikālajām manipulācijām un īpašajam “smooth” epilācijas režīmam, kura laikā virsma tiek apstrādāta ar lielu impulsu skaitu un mazu enerģiju.

Vai tas ir droši?

Stars ir bīstams tikai tiešā iedarbībā uz acīm. Bet procedūras laikā gan ārsts, gan pacients lieto aizsargbrilles.

 

to top